Knorr sebzeli çeşni neden üretilmiyor?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Arkadaşlar knorr sebzeli çeşni benim 5 yaşımdan beridir kullandığım ve her yemeğe kattığım bir baharat türü. Gerçekten bağımsız bir lezzeti olduğundan hep kullanırdım ama üretimi neden durduruldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Knorr'un resmi sitesinde satılıyor ancak o satılanlarda böyle sadece profesyonel şefler, lokantalar için satılan türlerden. Böyle koskocaman kutu dolusu sebzeli çeşni vardı ki onunda üretimi durduruldu zaten o kadar büyük birşeyi kimse ev için almayacaktır. Evler için satılırdı böyle avucumuzun içine sığacak kadar boyutlarda. Sofra tipi çeşnide denilebilir. Ancak yani hiçbir mağazada yok.

Buna bakabilirsiniz. 5KG'lık sebzeli çeşni ve şefler için yani düşünün çok aşırı kalabalık müşteriye sahip insanların ihtiyacını karşılamaya yönelik üretiyorlar ve de bunun ev tipi sebzeli çeşni ile aynı tattamı o da belli değil. Knorr Sebzeli Çeşni 5 kg | Unilever Food Solutions

Bu arada küçük boy olanını buldum tekrar araştırdım ancak Carrefour, Migros gibi marketlerde bile yok. Bakıyoruz bulamıyoruz. Hatta onlara sorduğumuz zaman üretimin durdurulduğunu söylediler. Acaba bu sitedeki bilgiler eski ve yanlış mıdır?
Knorr Sebzeli Çeşni 750 g | Unilever Food Solutions

@BERWAR Hocam nasıl bir espri yapmışsanız artık "+Özgür. Geçen Ceren seni sordu... -Hangi Ceren? +Tenceren" gibi bi espri olmuş yahu. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada "Bu nasıl bi konu?" diye sorgulamaktan da kendimi alamadım doğrusu. "Knorr geri dönn..." gibi bi konu olmuş.

Edit: 2 gündür acayip canım sıkılıyor. Kusura bakmayın gerzekliğime. :izliyorum:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı