Bu sefer Knorr firmasına yazıklar olsun...

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Çok uzun süredir Knorr Sebzeli çeşni tüketiyordum neredeyse tüm yemeklerimde. Knorr, "Baharatlı Sebzeli Çeşni" diye yeni bir ürün çıkarmış ben de sandım, eski sebzeli çeşni ile aynı tadı ve kıvamı. Sıcak makarna sosuma kattım, baharat bildiğiniz topak topak oldu... Ayrıca baya acı biber gibi de acı... Sebzeli çeşni değilde, sanki bambaşka bir şey almışım gibi hissediyorum. Siz de benim gibi eskiden Knorr Sebzeli çeşni tükettiyseniz yıllar önce, Knorr'un açık olarak piyasaya sürdüğü bu ürün hakkındaki yorumlarınızı beklerim. Açıkçası yemek zevkimi bozdu bu ürün... Ayrıca yeni çıkardıkları bu çeşni adını verdikleri baharatın içerisinde, sebze yok... Eskiden gerçekten kurutulmuş çeşit çeşit bol bol sebze taneleri vardı içinde ve tadına doyamıyordum... Eski Sebzeli Çeşniyi geri getirsinler.

Bu kullandığım baharat yemin ederim "Sebzeli Çeşni" değil... Bunun tadını izah etmek gerekirse, bu bildiğiniz ızgara soslu fırında yapılan tavuk pirzola, but bunlar için yapılmış, acı ve köri sosu tadında, mangal tadında bir şeydi... Alakası yok yani eski Sebzeli Çeşni ile. Zaten içinde sebze yok. Neyin sebzelisi? Ayrıca bu çeşninin içerisinde mısır nişastası da eklenmiş sanırım... Zaten makarna sosum yeterince yoğun iken, iyice yoğunlaştı bulamaç olacaktı neredeyse...

Bu arada şikayetimi ettim: Müşteri Memnuniyetinin Adresi | Şikayetvar

Son düzenleme:
Ben o tip *çeşnileri* daha çok et ve tavuk türevlerinde kullanmayı tercih ediyorum. Yemek konusunda seçici isen ilkinde makarnada kullanmanı önermem pek, zira o tür çeşnilerin makarnaya yakıştığını düşünmüyorum. BİM'de 10TL'ye alacağın bir göğüs etini haşlayıp çeşniyle fırına vermen veyahut kızartman daha hoş olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı