Koç - Boğaziçi - Bilkent EE üniversite Tercihi

semihozel22

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, selam.

Bu seneki YKS sınavında istediğim sıralamayı yaptım. Şimdi sıra tercih kısmına geldi.
Elektrik elektronik mühendisliği okuyacağım, bölüm tercihimde kararlıyım ama üniversite tercihimde değilim.
Bu üç üniversitenin birbirlerine göre artıları eksileri nedir? Tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (5)_LI.jpg
    149,6 KB · Görüntüleme: 514
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Bilkent EE tercih ettim.

Açıkçası Boğaziçi'ni baştan eledim çünkü burs sağlamıyorlardı. Bir de son yaşanan olaylar var tabii.
Bilkent'i neden tercih ettiğime gelince, önümdeki 5 senede alabileceğim en iyi İngilizce ve mühendislik eğitimini almak istiyorum. YouTube'daki vidolara bakınca zaten Bilkent'e ısınmıştım ama mezunlarıyla ve bölümdeki öğrencilerle de konuşunca tam kararımı verdim.

Bilkent EE seçtim ben. 483 gelir diye düşünüyorum. Umarım pişman olmam. Ya sizler?

Ben de tebrik ederim. Bölümde görüşürüz. :)

Son düzenleme:
Ben EE değil CENG tercih ettim(ODTÜ, sıra 358.)

Bilkent ve Boğaziçi de çok çeldi aklımı sınavdan zordu tercih dönemi
Ben de Bilkent EE tercih ettim.

Açıkçası Boğaziçi'ni baştan eledim çünkü burs sağlamıyorlardı. Bir de son yaşanan olaylar var tabii.
Bilkent'i neden tercih ettiğime gelince, önümdeki 5 senede alabileceğim en iyi İngilizce ve mühendislik eğitimini almak istiyorum. YouTube'daki vidolara bakınca zaten Bilkent'e ısınmıştım ama mezunlarıyla ve bölümdeki öğrencilerle de konuşunca tam kararımı verdim.

Ben de tebrik ederim. Bölümde görüşürüz. :)
Bilkent EE seçtim ben. 483 gelir diye düşünüyorum .Umarım pişman olmam.Ya sizler?
Tebrikler, başarılar dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı