Kocaeli bilgisayar mühendisliği vs Sakarya bilgisayar mühendisliği

yunisemre

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği veya Kocaeli üniversitesi bilgisayar mühendisiğine yatay geçiş yapmak istiyorum. Sıralamam ikisine de yetiyor fakat hangisine geçeceğim konusunda kararsız kaldım. Üniversite ve bölümle ilgili bilgilendirebilir misiniz?

Hocam ilk önce puanlarını kıyaslayın ardıdan akademik kadrolarını inceleyin müfredatlarına bakın. Ardından internete yazın birçok yazı çıkar onları inceleyin öyle karar verin.

Üniversitelerin sayfalarına girip bölüme giren hocaları tek tek araştırmanı öneririm aksi taktirde o bölümde o okulda okuyan biri yorum yapmadığı sürece faydalı yorum olmaz. İki üniversitenin sayfalarına girip hocaların cvlerini projelerini araştırman gerek.

Arkadaşlar merhaba. Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği veya Kocaeli üniversitesi bilgisayar mühendisiğine yatay geçiş yapmak istiyorum. Sıralamam ikisine de yetiyor fakat hangisine geçeceğim konusunda kararsız kaldım. Üniversite ve bölümle ilgili bilgilendirebilir misiniz?
Sakaryanın bilgisayar mühendisliği ve endüstri mühendisliği daha iyi ve prestijlidir.

Sen nerede yaşıyorsun?

Eskişehir

Üniversitelerin sayfalarına girip bölüme giren hocaları tek tek araştırmanı öneririm aksi taktirde o bölümde o okulda okuyan biri yorum yapmadığı sürece faydalı yorum olmaz. İki üniversitenin sayfalarına girip hocaların cvlerini projelerini araştırman gerek.
Hocam ilk önce puanlarını kıyaslayın ardıdan akademik kadrolarını inceleyin müfredatlarına bakın. Ardından internete yazın birçok yazı çıkar onları inceleyin öyle karar verin.
hmmm teşekkürler hocalara baktım bakmaya devam ediyorum fakat hala ikna olamadım hangisi daha iyidir diye. sakarya bir iki tık daha iyi gibi geliyor

Sakaryanın bilgisayar mühendisliği ve endüstri mühendisliği daha iyi ve prestijlidir.
sakarya üniversitesinde mi okuyorsun

Son düzenleme:
Kocaeli daha iyi Kocaeli'de okuyorum sorun varsa alabilirim bölümüm elektronik.

Merhaba, üniversite tercihlerime Kocaeli üniversitesi elektronik haberleşme veya yazılım mühendisliklerini yazmayı düşünyorum.
Üniversiteye ulaşım kolay mı?
Yurt sıkıntısı var mı?
Eğitim kadrosu nasıl, egoist öğretmenler var mı?
Üniversitenin sevip sevmediğiniz yönleri neler?

Merhaba, üniversite tercihlerime Kocaeli üniversitesi elektronik haberleşme veya yazılım mühendisliklerini yazmayı düşünyorum.
Üniversiteye ulaşım kolay mı?
Yurt sıkıntısı var mı?
Eğitim kadrosu nasıl, egoist öğretmenler var mı?
Üniversitenin sevip sevmediğiniz yönleri neler?
Ulaşım kolay Kocaelinin dört bir yanına otobüs gidiyor. Yurt sıkıntısı yok neredeyse KYK sayısı baya var ama ekonomiden dolayı daha fazla insan yurt tercih ederse biraz sıkıntı olabilir ama Kocaelide sıkıntı yaşayan yok neredeyse. Eğitim kadrosu elektronik haberleşmede iyi bende buradayım ama yazılım daha çok taze bizim üniversitemizde doğru düzgün yerleri bile yok. Elektronik haberleşmede egoist değilde fazlasıyla zorlayan hocalar var. Üniversitenin sevmediğim yanı köpek sorunu ve kalabalığıdır çok gereksiz bölüm olduğunu düşünüyorum. Elektronik haberleşmede 1.sınıfı bitirdim daha ayrıntılı sorun varsa beklerim.

Geri
Yukarı