Kodlama Ve Yazılım Lisesi

Kesinlikle Meslek Liselerine gitmeyin teoride mantıklı gelebilir ama uzak durmanızı tavsiye ederim adam akıllı bir Anadolu Lisesi kazanıp matematik ve fen alanında kendinizi geliştirin daha sonra üniversite için iyi bir üniversitede Bilgisayar Mühendisliği okuyun.

Amacım kimseyi ezmek hakaret etmek değil. Kodlama öğrenmek isteyen her türlü öğreniyor. Öğrenmek istemeyen bir bahane vs buluyor demek istedim.
Evet, bende sandımki mesajımı yanlış anladınız.Yinede tekrarlıyım mesajımda "eskilere göre daha çok kodlama öğrenmek istiyen insanlar için mutluyum" demek istedim yeniden söyliyeyim =)

Merhaba. Ben kodlama ve yazılım lisesi arıyorum. İyi bir lise kodlama ve yazılım lisesi bilen var mı? İstanbul'da olsun.

Kanka yazılım lisesini boş ver sen daha çok Udemy, YouTube gibi platformlarda bakın eğer ethical hacking falan da istersen hack the box, try hack me, hacker 101 gibi sitelere bak yani demek istediğim olay kodlama lisesi falan değil sen daha çok sanal ortamda araştırma yapmaya odaklan çünkü araştırma adıl olay bir yerde takılcaksın araştırma yeni bir konu üstünde çalışacaksın araştırma senin asıl olayın araştırma yapma olsun onu yapmadan zaten ha lise ha Udemy 2 adım öteye gidemezsin kendimden biliyorum onu da.
Yalnız tarihi şimdi gördüm ben bayağı gecikmişim :D

İyi bir liseye git ve sayısal ağırlıklı çalış. Lise boyunca da günde belli bir saatini internetten kodlama öğrenmeye ayırsan ve derslerini ihmal etmesen yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı