Kodlamaya başlamak için öneri

318177

Hectopat
Selamlar YouTube'dan yaklaşık 2 3 ders izledim ama hiçbir şey anlamadım ve kodlamaya küstüm bu yıl tekrar ücretli bir kurstan para vererek öğrenmek istiyorum Udemy'den alsam nasıl olur önerdiğiniz programcı var mı arkadaşlar?
Bir de nasıl başlayacağım zerre bilmiyorum ve biraz korkuyorum boşa zamanım gidecek diye. :(

Son düzenleme:
HTML - CSS - JavaScript kurslarına bakabilirsin.

JavaScript hakkında bir şeyler öğrendikten sonra React frameworküne bakmanı tavsiye ederim.

Gelecek vaat eden bir model olur senin için.

JavaScript hakkında bir şeyler öğrendikten sonra React frameworküne bakmanı tavsiye ederim.

Teşekkürler belediyenin verdiği kursları arıyorum ama bulamadım önerdiğiniz ücretli kurs var mı veya ücretsiz fark etmez Online olarak?

Bu kursa bakabilirsin. Hem HTML-CSS-JavaScript var hem de birçok Framework var React Angular vs.

Hiçbir şey için geç değil dostum azimle devam edersen çok rahat yolunu bulursun.

Bu kursa bakabilirsin. Hem HTML-CSS-JavaScript var hem de birçok Framework var React Angular vs.

Hiçbir şey için geç değil dostum azimle devam edersen çok rahat yolunu bulursun.

Teşekkür ederim yaşım 15 sizce bu dersleri 2 günde 1 yani haftada 2 kez izleyerek kaç yılda öğrenirim çünkü spora gittiğim için bazı günler bakamayacağım bir de siz kaç dil biliyorsunuz hocam?
Teşekkür ederim yaşım 15 sizce bu dersleri 2 günde 1 yani haftada 2 kez izleyerek kaç yılda öğrenirim çünkü spora gittiğim için bazı günler bakamayacağım bir de siz kaç dil biliyorsunuz hocam?
@selcukeraslan

Yani bu işe hevesin varsa HTML'i öğrenmen Max 1-1.5 haftanı alır.
En azından ben o sürelerde öğrendim.

O 1-1.5 hafta geçtikten sonra artık HTML yetmemeye başlıyor zaten sonra.
CSS derslerini öğrenirsin o bir tık uzun sürebilir.
CSS'le birlikte bootstrap gibi kütüphaneleri öğrensen de iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı