Kodsuz oyun yapma programı önerisi

• Konuyu başlatan tkg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 5B
Core Games'in uygulamasında ücretsiz olarak sadece sürükle bırak tekniği ile oyun yapabilirsiniz.

Üstteki arkadaşın da dediği gibi, Core Games ile kod kullanmadan oyun yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atomun video su nu izleyeli 2 gün falan oluyor tahminen scratch kurs da bayağı yaptım mlokuda biliyorum ne olduhunu C # öğreniyorum ama öğrenme aşaması biraz yavaş ilerliyor ben de çok kafa yormadan basit şekilde C# öğrenmem bitinceye kadar kulanabileçehim bir purogram olsun diye.

Atomun videosunu izleyeli 2 gün falan oluyor. Tahminen scratch kurs da bayağı yaptım mlokuda biliyorum ne olduğunu. C # öğreniyorum ama öğrenme aşaması biraz yavaş ilerliyor. Ben de çok kafa yormadan basit şekilde C# öğrenmem bitinceye kadar kulanabileçehim bir program olsun diye.

Hiç böyle düşünme. Sadece C# öğrenmeye çalış. Kafanı kurcalamaya gerek yok. Ona ayıracağın vakti C# öğrenmeye ayırsan daha hızlı ilerlersin.
Unity de Level Design'lar için Game kit mevcut. Onları kullanarak hem oyun yapabilirsin hem de işleyişi görebilirsin. Tavsiye ederim ben incelemiştim. Kodlar karmaşık geliyordu en başta şu an ise çok daha anlamlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı