Köpeğe eziyet ediliyor

İnsanlar ne kadar acımasız. Sırf kendi sevgi açlıklarını tatmin etmek için kedi köpek alıp o hayvanları işe gittiklerinde evde 12 saat yalnız aç susuz bırakıyorlar. Bakamayacaksan alma yani bu kadar da olmaz.
Önceki mesajlarımdan birinde yazmıştım belki okumuşsundur. Köyde bir bahçeye bir köpek bağlamışlardı. Bağlı olduğu yeri anlatıyorum; bir zeytin ağacının dibi, hemen yanında tavuk kümesi var, köpeğin yağmurdan ve güneşten korunacağı hiçbir yer yok, bütün gün eğer yağmur yağarsa ıslanıyor, güneş açarsa yanıyordu. Bu dünyada cehennemi yaşadı o hayvancağız. Geçen hafta öğrendik ki vefat etmiş. Biz de dedik ki "şükür kurtuldu". Köye yeniden gittiğimizde o vefat eden köpeğin yerine başka bir köpeği bağladıklarını gördük. O hayvan da aynı cehennemi yaşayacak. Bu dünyada acımasız olan tek canlı insandır.

Bu hayatta hayvan olmak çok zor bu video da bir anne kedinin çaresizliği var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
genellikle kedi ve köpeklere yapıyorlar aşağılık ezik insanlar kendinden güçsüz varlığa saldırmaktan zevk alır

Bu hayatta hayvan olmak çok zor bu video da bir anne kedinin çaresizliği var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
genellikle kedi ve köpeklere yapıyorlar aşağılık ezik insanlar kendinden güçsüz varlığa saldırmaktan zevk alır
Moralim bozulur diye izlemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı