Köpeğe karşı dövüşülür mü?

Silah taşıyorum sürüsü gelsin indiririm 3 tanede 17'lik yedek şarjör var. 68 tane 9mm mermi üstümdeyken bırak köpeği aslan gelse ölür. Ha silah olmasa zaten boynu elime geldiği gibi kırar gırtlağını keserim. Bu dediklerim vahşilik değil köpek beni parçalamaya geliyorsa oda parçalanmayı göze alacak.

Silah taşıyorum sürüsü gelsin indiririm 3 tanede 17'lik yedek şarjör var. 68 tane 9mm mermi üstümdeyken bırak köpeği aslan gelse ölür. Ha silah olmasa zaten boynu elime geldiği gibi kırar gırtlağını keserim. Bu dediklerim vahşilik değil köpek beni parçalamaya geliyorsa oda parçalanmayı göze alacak.
Sonra da "hayvanseverler" sizin hayatınıza sıksın hocam :D.

Sonra da "hayvanseverler" sizin hayatınıza sıksın hocam :D.

Ben insandan çok daha fazla korkarım 2 ayaklı hayvan demeye bin şahit ama köpek ve saldırgan hayvan olayı da göz yumulacak bir şey değil. Daha geçen 8 yaşında küçük bir kız çocuğunu 3 tane köpek parçalamış kızın bileğinden kapınca büyük hasar görmüş elini kullanamayacak hayatı boyunca.

Ben insandan çok daha fazla korkarım 2 ayaklı hayvan demeye bin şahit ama köpek ve saldırgan hayvan olayı da göz yumulacak bir şey değil. Daha geçen 8 yaşında küçük bir kız çocuğunu 3 tane köpek parçalamış kızın bileğinden kapınca büyük hasar görmüş elini kullanamayacak hayatı boyunca.
Ya hocam sokakta zaten hayvan olmamalı sorun o ya. Da bunu kime anlatıyoruzda dinleyecekler. Bu şekilde hayatı mahvolan çok masum insan özellikle çocuk var.

Şimdi bir köpek size doğru koşuyor. 1.siz belki size saldırmaz diye durup görmezden gelip sakin sakin yürür müsünüz, 2.yoksa belki size saldırır diye kaçar mısınız? 3.yoksa yolunuza devam edip köpek hamle yapar diye tetikte olup saldırı için bekler misiniz? Ve bir köpek saldırırsa. Hemen koşup kaçmaya mı çalışırsınız yoksa köpekle dövüşür müsünüz? Mesela Brucee lee bir köpeği dövebilir mi ya da bir aslanı? Bruce lee teknik ile bir aslanı yara almadan dövebilir mi, aslanın ağız darbelerini dodgelayıp sonra da uçan tekme filan atar mı? Köpek üzerinize koştuğunda veya saldırıya geçtiğinde siz ne yaparsınız?
aga bizim köyde çok yaşıyoruz üstüne atlarsa elini gözüne sok bitti gitti ilk denemeler imkansız oluyo korkudan da sonra alışıyorsun.

Köpekten korkup kaçarsan zaten saldırır. Üstüne doğru yürüyüp bağırırsan korkar genelde.
Tersi pis bir köpeğe denk gelirseniz üstüne yürümek çok da iyi bir karar olmayabilir.
Köpeğe karşı ilk fırsatta kaçıp aşı olunur, baktın ölümüne saldırıyor o zaman mecburen ölümüne karşılık verilir.
Köpekle dövüşeyim derken kolunuzu veya bacağınızı kaptırmak çok da iyi olmaz.

Geri
Yukarı