Köpek depoda yaşayabilir mi?

Arkadaşlar annem evde zor olur tuvaleti falan diye depoya koydular ve şu an çok havlıyor, kendim olsam eve alırım ama yapamıyorum maalesef. Ne yapmalıyım sizce?

Hocam bizim apartmandada köpek var ve dişi yaşıyor rahat hemde bayağı sıkıntısı yok yanii yaşayabilir aileniz haklı bu arada evde köpek olmaz çok kokuyor.

Kakasını sizce nereye yapabilir evde? Eve aldık hayvanı zaten dün evde kalınca bir kere eve girdi hemen kendi köşesine gitti.

Köpeğin de kendinin bir aklı vardır. Bir kez eve yapar iki kez eve yapar alıştırırsanız tuvalete gider kendisi yapar. Tuvaletin yolunu gösterin çişi mi geldi tuvalete götürün onu ve tuvalete yapınca ödül maması verin daha çok akıllanır.

Köpeğin de kendinin bir aklı vardır. Bir kez eve yapar iki kez eve yapar alıştırırsanız tuvalete gider kendisi yapar. Tuvaletin yolunu gösterin çişi mi geldi tuvalete götürün onu ve tuvalete yapınca ödül maması verin daha çok akıllanır.
Hocam tuvalete götürcezde klozete mi oturtcaz hayvanı. :D

Hocam bizim apartmandada köpek var ve dişi yaşıyor rahat hem de bayağı sıkıntısı yok yanii yaşayabilir aileniz haklı bu arada evde köpek olmaz çok kokuyor.

Hiçbir hayvanı dışarıdan alıkoyamazsınız. Bir köpek bir depoda o kadar saat ne yapsın? Seni oraya kilitleseler o kadar saat o alanda ne yapmayı düşünüyorsun? Hem o sizin apartmanınız ve kimse rahatsız olmuyormuş demek ki.

Alaturka (alaturka mı diyorlar bilmiyorum)tuvalet yok mu?

Hiçbir hayvanı dışarıdan alıkoyamazsınız. Bir köpek bir depoda o kadar saat ne yapsın? Seni oraya kilitleseler o kadar saat o alanda ne yapmayı düşünüyorsun? Hem o sizin apartmanınız ve kimse rahatsız olmuyormuş demek ki.

Hocam köpek bizim değil bina yöneticisin ayrıca köpek olan eve melek girmezmiş ayrıca evinize köpek pisleyince anlarsın demek istediğmi

Köpeğe göre bir kapak yapabilirsiniz. Tahtadan. Köpek gelir üstüne oturur yapar. Siz yapacaksanız onu kaldırıp öyle yapacaksınız. Sonra geri kapatacaksınız bu kadar basit.

Hocam köpek bizim değil bina yöneticisin ayrıca köpek olan eve melek girmezmiş ayrıca evinize köpek pisleyince anlarsın demek istediğmi.

Köpek senin aklın gibi değil. Alıştırırsan onlar her yeri ezberleyebilir. Bir sokak köpeğine yemek ver o seni 5 yıl geçse unutmaz.

Köpeğe göre bir kapak yapabilirsiniz. Tahtadan. Köpek gelir üstüne oturur yapar. Siz yapacaksanız onu kaldırıp öyle yapacaksınız. Sonra geri kapatacaksınız bu kadar basit.

Köpek senin aklın gibi değil. Alıştırırsan onlar her yeri ezberleyebilir. Bir sokak köpeğine yemek ver o seni 5 yıl geçse unutmaz.
Hocam şimdi diyelim tuvaleti geldi götürdüm ya yapmazsa oraya kaçsa başka yere bu eğitim spreyleri iş görür mü?

Hocam şimdi diyelim tuvaleti geldi götürdüm ya yapmazsa oraya kaçsa başka yere bu eğitim spreyleri iş görür mü?
Yani çişini yapacağını anladığınız zaman onu kucağınıza alıp tuvalete götürüp oturtabilirsiniz. Bunu yapınca mama verin. Böyle böyle tekrarlayın alışır o. Başlarda ev pislenir haberin olsun o yüzden çabucak alıştır.

Oraya oturmasını sağla olmazsa elinle tut ve yapmasını sağla. Yaparsa ona ödül maması ver.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı