Çözüldü Köpek spermli peçeteyi yedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, arkadaşlar ciddi ciddi söylemeye utanıyorum. Tuvalete bir girdim ki yediği peçete...

Bir şey olur mu?
Şaka falan değil gerçekten çok ciddiyim. Konunun troll olduğunu düşünenler olacaktır ve keşke de öyle olsaydı. Kendisi teyzemlerin köpeği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Veteriner teknikeri olarak söylemek isterim ki; sıkıntı olmaz lakin peçeteyi fazla yediyse bir süre sonra karın ağrısı ve iştahı kaçabilir lakin bizler, terlik, halı, peçete yedikten sonra mide ağrısı olan köpekler gördük, ufak peçeteden çok sıkıntı olmaz, sperm de ağız yolundan alındığı için etki yapmaz sperm içinde kalsiyumun, vitaminlerin bulunduğu bir yapı (köpek de başka bir hastalık varsa ca ve vitamin fazlalığı olabilecek durumlar var ki pek sık rastlanılmaz bu duruma) o yüzden büyük bir sıkıntı olmaz lakin etrafta bırakmasak çok iyi olur böyle şeyleri ;) (peçeteden bahsediyorum;) ) ayrıca karın ağrısı varsa veterinere gidip kusturulması gerekilir o işlemde uzun sürmez yaklaşık 10dk da kusma etkisi görülür iyi günler dilerim.
Merhaba, arkadaşlar ciddi ciddi söylemeye utanıyorum. Tuvalete bir girdim ki yediği peçete...

Bir şey olur mu?
Şaka falan değil gerçekten çok ciddiyim. Konunun troll olduğunu düşünenler olacaktır ve keşke de öyle olsaydı. Kendisi teyzemlerin köpeği.
Midesi yakacak ama köpek zehirlenebilir.

İnsanlara bir şey olmuyorsa köpeğe de olmaz herhalde.
Saçma bir tahmin. Biz çikolatayı sıkıntısız yerken köpekler için ölümcül.

Bir şey olur mu?
Hayatımda gördüğüm en garip konulardan biri. Muhtemelen bir veterinere kontrol için götürmeniz gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı