Köpekler toplatılmalı mı?

Anaları babaları hasta olsa beş kuruş harcamayacak tipler bu sokaktaki başı boş itlere her ay bir servet harcıyor. Paranla ne yaptığın umrumda değil ama bu itler tehlikelidir. Grup halinde gezip insanlara saldırıyorlar. Sokak köpeği diye bir şey yoktur, olmamalıdır. Devletin bunları toplayıp uyutması gerekmektedir. Ben benim vergilerimle bu itlere 7/24 yemek verilmesine karşıyım. Bütün sorunlarımız bitti köpeklerle uğraşıyoruz.

Bu köpeklere tapan tayfa twitterda havritanın kapatılmasını zırlayan tayfa zaten. Umarım bir gün bir yakınınızı, hatta sizi parçalarlar da o zaman görürüm bu zihniyetiniz değiyor mu, değişmiyor mu.

4 yaşındaki akrabamın oğlundan geriye kemik kaldı kemik. Halen köpekler uysal hayvanlar diye gevelemeye devam edin.

Hayvan düşmanlığı yapmayın sırf size saldırdılar diye onları toplatmak zorunda değiliz.
Sana bu mecradan hakaret edemiyorum fakat çok isterdim. İnsan ırkı yaratılış açısından da zeka açısından da tüm canlılardan önemlidir. İster kabul et ister kabul etme insanlar diğer hayvanlardan üstündür. Bir insanın canı bir köpekten daha değerlidir. Diğer hayvan ırklarından önce kendi ırkımıza önem göstermeliyiz. Düşün bir uçurumda düşmek üzere olan kendi annen ve tanımadığın bir kadın var. Hangisini kurtarırdın? Bir sürü kişi ölüyor köpek saldırıları sebebiyle. Umarım parçaladıkları kişilerden biri de sen olursun da bu idiot zihniyetten 1 kişiyi yitiririz. O zaman görürüz uysal olmalarını. Kaldı ki köpekleri öldürelim demiyoruz toplatalım sayılarını azaltalım diyoruz. Şuan diğer toplumların gözünde bu konuda hindistandan farkımız yok. Sokakta başıboş köpek sürülerinin gezmesi onlara fazlasıyla egzotik geliyor ayrıca sırf korktuğu için gelmeyenler de var. Sonuca gelirsek sokak köpekleri kesinlikle toplatılmalı. Ormanlara salınmalı veya barınaklarda tutulmalılar. Onların gezeceği yer insanların yanı değil kendilerine ait avlanabilecekleri bir habitattır. Hayvan düşmanı değilim sadece insan ırkını diğer hayvanlardan üstün tutuyorum.

Siz saldırmadıkça onlarda size saldırmaz.
Köpeklere saldırmak benim hobim zaten. Köpek saldıran herkese sor kim köpeğe saldırmış da köpek karşılık vermiş. Hangi insan durduk yere köpeğe saldırır.
Neden saldırsınlar onlar zararsız hayvanlar.
Köpekler toplatılınca kedilerde toplatılsın dersiniz.
Köpekler doğaları gereği saldırgan canlılardır. Dış yapıları, çene kasları, vücut yapıları bunu ortaya koyar. Kediler akrabalarının aksine (aslanlar, kaplanlar vb.) zarar verebilecek bir yırtıcı değildir.

Neden saldırsınlar onlar zararsız hayvanlar.
Köpekler toplatılınca kedilerde toplatılsın dersiniz.
🧠

Kedi sana saldırıyor mu? Arabayla tenha bölgeye girince köpekler çıldırıyor başka canlılar değil.
Böyle haydut köpeğe zarar verince de suçlu insan oluyor.

Maksimum hayvansever.

Sana bu mecradan hakaret edemiyorum fakat çok isterdim. İnsan ırkı yaratılış açısından da zeka açısından da tüm canlılardan önemlidir. İster kabul et ister kabul etme insanlar diğer hayvanlardan üstündür. Bir insanın canı bir köpekten daha değerlidir. Diğer hayvan ırklarından önce kendi ırkımıza önem göstermeliyiz. Düşün bir uçurumda düşmek üzere olan kendi annen ve tanımadığın bir kadın var. Hangisini kurtarırdın? Bir sürü kişi ölüyor köpek saldırıları sebebiyle. Kaldı ki köpekleri öldürelim demiyoruz toplatalım sayılarını azaltalım diyoruz. Şuan diğer toplumların gözünde bu konuda hindistandan farkımız yok. Sokakta başıboş köpek sürülerinin gezmesi onlara fazlasıyla egzotik geliyor ayrıca sırf korktuğu için gelmeyenler de var. Sonuca gelirsek sokak köpekleri kesinlikle toplatılmalı. Ormanlara salınmalı veya barınaklarda tutulmalılar. Onların gezeceği yer insanların yanı değil kendilerine ait avlanabilecekleri bir habitattır. Hayvan düşmanı değilim sadece insan ırkını diğer hayvanlardan üstün tutuyorum.
Köpekler ormanda hayatta kalamazlar. Eski sahiplerinin sokağa atmaması gerekmektedir. Köpekler evcildirler ve insan bakımına muhtaçtır Şu an yapılabilecek en iyi çözüm uyutmaktır. Tabii onlara barınma, yemek ve güvenlik sunacak kadar ekonomimiz iyi olsaydı ben burda başka şeyler yazıyor olacaktım.

Pollyanacılık oynamayı bırakın. Gerçekleri konuşuyoruz.

Evet desem hayvanların doğasına karşı geliyorum hayır desem pitbul filan mahallede çoluk çocuk bırakmaz.

Bu konuyu açıp açmamak konusunda çok arada kalmıştım ama açmaya karar verdim. Sizce köpekler toplatılmalı mı?

Tweet 1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tweet 2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı