Köpekler toplatılmalı mı?

Bazı köpekler agresif. Bugün BİM markete gidecekken bir köpek havlayıp korkuttu. Tanıdığım bir köpekti ve bu onun her zamanki hali. Oradan geçince havlayıp dişlerini gösteriyor.

Bu konuyu açıp açmamak konusunda çok arada kalmıştım ama açmaya karar verdim. Sizce köpekler toplatılmalı mı?

Tweet 1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tweet 2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir hayvan sever olarak kesinlikle. Özellikle İstanbul'dakilere hiç değinmiyorum.

Yarın bir köpek seni kanlar içinde sokak ortasında bıraksın o zaman ne diyeceksin bakalım? Sahte hayvansever seni.
Hayır ıslah edilmeliler biri uyutulmalılar yazmış hayır ıslah edeceksin azmış olanları toplayacaksın azmış olmayanlar takılmadığın sürece saldırmaz.

Hayır ıslah edilmeliler biri uyutulmalılar yazmış hayır ıslah edeceksin azmış olanları toplayacaksın azmış olmayanlar takılmadığın sürece saldırmaz.
Kardeşim hayvan bu, ne yapacağı belli olmaz. Sağı solu belli olmaz. İyi dediğin hayvan seni parçalayıverir.

Önce mesajımda yazdım düşmanlıklarının sebeplerini. Acıyın geçin bunlara. Sevgisiz insancıklar :)
Hadi ya? Ben mi sevgisizim? Köpekler yüzünden kaç tane insan öldü haberin var mı senin? Asıl sen vahşisin.

Geri
Yukarı