Köpektapar zihniyetine neden köpektapar deniyor?

Hocam onlar her gece yatağa yattıklarında tanrıya neden insan olarak yaratıldım da kedi/köpek olarak yaratılmadım diye ağlıyorlar.(Hayvan severlere laf etmiyorum beni linçlemeyin sonra buradakiler daha üst boyut)

Normal hayvanseverlik farklı fakat köpeğe tapmak farklı bir durum. Köpeklerin de kedilerin de karakteri oluyor bazı köpekler cüssesine göre insanlardan şiddet görmesine rağmen içine kapanıyor bazısı da durduk yere saldırmaya başlıyor, burada bence konrollü olarak sayılarının azaltılıp yapay seçilim uygulanması lazım. Yani uysalı tamam fakat saldırganlar kapatılabilir barınağa. Konumuza gelirsek Yotube'da falan arada önüme düşüyor saldırgan ve cüssesi büyük olduğu için hakikaten köpeğe tapıyorlar anlam veremiyorum. Yanlış anlaşılmasın ya da anlaşılırsa da çok umrumda değil fakat düşük kalitedeki insanların bu saldırgan köpeğe karşı sempatikleri var, buldoglar falan. Yoksa normal uysal köpek beslenir ben çalışma imkanı olup çalışmayan dilenciden ziyade arta kalan yemeğimi kedi köpeğe veririm daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı