KöpekTapar Cahilliği

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhabalar. Bir konuda fikrinizi merak ediyorum. Bu "hayvansever" adı altında "köpektapar"ların tam olarak istediği nedir acaba? Sokakta öldürülen çocuklar için "ölsün" demek, saldıran köpeklere "oyun istiyor" demek? Havritayı kapattırdılar, yardım ettikleri kuruluşun birisi (adını hatırlamıyorum) eski bir dolandırıcı tarafından yönetiliyor. Bunları kör eden bu cahillik ne? Görüşlerinizi merak ediyorum.

Konya'da iğrenç bir katliam meydana geldi, bunu hepiniz biliyorsunuzdur. Konya BB, olayı yapanların emniyet tarafından gözaltına alındığını (25 Kasım) açıklamıştı ancak ona da bir şey dendi. Bakıyorum Instagram hesaplarının yorumlarına, halen bunun muhabbetini yapıyorlar. Bir şey yapmadığında tonlarca laf eden köpektapar kesim, yapan kişiler göz altına alındığında neyin lafını yapıyor anlamış değilim. Tam olarak ne istiyorlar anlamadım.

KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR, LİNÇLEMENİZE GEREK YOK.

Merhaba. Bir konuda fikrinizi merak ediyorum. Bu "hayvansever" adı altında "köpektapar"ların tam olarak istediği nedir acaba? Sokakta öldürülen çocuklar için "ölsün" demek, saldıran köpeklere "oyun istiyor" demek? Havritayı kapattırdılar, yardım ettikleri kuruluşun birisi (adını hatırlamıyorum) eski bir dolandırıcı tarafından yönetiliyor. Bunları kör eden bu cahillik ne? Görüşlerinizi merak ediyorum.

Konya'da iğrenç bir katliam meydana geldi, bunu hepiniz biliyorsunuzdur. Konya bb, olayı yapanların emniyet tarafından gözaltına alındığını (25 Kasım) açıklamıştı ancak ona da bir şey dendi. Bakıyorum Instagram hesaplarının yorumlarına, halen bunun muhabbetini yapıyorlar. Bir şey yapmadığında tonlarca laf eden köpektapar kesim, yapan kişiler göz altına alındığında neyin lafını yapıyor anlamış değilim. Tam olarak ne istiyorlar anlamadım.

Kendi görüşümdür, linçlemenize gerek yok.

Konuyu o kadar anlamadım ama köpekler sokakda yaşamaması lazım insanlar için bir tehlike bence.

Köpektapar kesmin, insanların ölüp de köpeklerin yaşamasını isteyen kesimin amacı ne diye soruyorum.

Sanırım yeni din çıkardılar bizim haberimiz yok neyse hocam kendilerine kopek saldırınca anlarlar neyin ne olduğunu kafaya takmaya gerek yok.

Ülkenin çok daha büyük sorunları var, bunlar devede kulak kalır maalesef. Gündem değiştirmeye gerek yok, seçimleri düşünmeliyiz. Bu sorun da onun sonucu ile şekillenecektir.

Havrita'nın amacı kötü olmayabilir ancak kullananlar kötü amaçla kullandı. Bu yüzden kapatılması çok iyi oldu.

Bende de biraz bu var köpeklerin kimseye isteyerek zarar vermeyeceğine inanıyorum. Fazla bi hayvan sevgisi var içimde. İnsanlardan çok hayvanları severim. Ama sizle tartışmak için yazmadım bunu.
İnsanlara ben de bayılmıyorum fakat hayvanlar ile karşılaştırmak pek doğru olmaz. Haklılık payınız var ama.

Ülkenin çok daha büyük sorunları var, bunlar devede kulak kalır maalesef. Gündem değiştirmeye gerek yok, seçimleri düşünmeliyiz. Bu sorun da onun sonucu ile şekillenecektir.

Havrita'nın amacı kötü olmayabilir ancak kullananlar kötü amaçla kullandı. Bu yüzden kapatılması çok iyi oldu.

İnsanlara ben de bayılmıyorum fakat hayvanlar ile karşılaştırmak pek doğru olmaz. Haklılık payınız var ama.
Gündem değiştirmek değildi demek istediğim, görüşlerinizi merak etmiştim bu tür insanlar hakkında. Gündem bir köpek meselesi yüzünden değişmemeli, seçime odaklanılmalı.

Gündem değiştirmek değildi demek istediğim, görüşlerinizi merak etmiştim bu tür insanlar hakkında. Gündem bir köpek meselesi yüzünden değişmemeli, seçime odaklanılmalı.
Doğrudur hocam. Ben tam aradayım diyebilirim. Tapmak da yanlış düşmanlık da.

Yeni konular

Geri
Yukarı