Kör mü oluyorum?

Sucukluİşlemci

Centipat
Daha fazla  
İyi geceler herkese, sağ gözümden çok şüpheliyim, sol gözüm daha büyükken sağ gözüm küçük gibi ve kapakları şiş durumda, çok fazla darbe yedi sağ gözüm hepsi kardeşimin yüzünden geberticem bir gün ama neyse, gözüme bir ara kitapla vurdu bir ara bayağı sert yumruk yedim tam ortasına gözümün hepsi sağ tarafa oldu, bir ara parmağam girdi, 3 - 5 kere kardeşim lazer tuttu, sizce ne yapmalıyım kör mü olmaya başladım yoksa sol gözüm daha net gösterir gibi sağ biraz da az net gösterir gibi ya da bana öyle geliyor inşallah bana öyle geliyordur, sizce kör mü olmaya başladım 😔
Bir de sağ gözümde yaşar ma var soldan daha fazla yaşarıyor ve bazen düzgün odaklanamıyorum uzak küçük yazıları göremiyorum.

İyi geceler herkese, sağ gözümden çok şüpheliyim, sol gözüm daha büyükken sağ gözüm küçük gibi ve kapakları şiş durumda, çok fazla darbe yedi sağ gözüm hepsi kardeşimin yüzünden geberticem bir gün ama neyse, gözüme bir ara kitapla vurdu bir ara bayağı sert yumruk yedim tam ortasına gözümün hepsi sağ tarafa oldu, bir ara parmağam girdi, 3 - 5 kere kardeşim lazer tuttu, sizce ne yapmalıyım kör mü olmaya başladım yoksa sol gözüm daha net gösterir gibi sağ biraz da az net gösterir gibi ya da bana öyle geliyor inşallah bana öyle geliyordur, sizce kör mü olmaya başladım 😔
Bir de sağ gözümde yaşar ma var soldan daha fazla yaşarıyor ve bazen düzgün odaklanamıyorum uzak küçük yazıları göremiyorum.
Bence miyop başlangıcı var 0.25-0.75 numara bir gözlük işinizi görür bir doktora görünün derim. Bazen öyle düşündüğünüz için net görmüyor gibi olabiliyor bende göremiyorum sandım her şey bulanık geliyordu doktora gittim hiç bir şeyin yok dedi net görmeye başladım , birazda psikolojik oluyor genelde.

Bizde oftalmoloğuz hocam çok bilgiliyiz yapman gereken gözüne 1 şişe limon dökmek (!)
Göz doktoruna gitmen gerek hocam ileride gözün fazla bozulabilir ve ileride kardeşinin yaptığı gibi lazer attırman gerekebilir gözlük falan istemiyorsan

Hastane diye bir şey var hocam. Burada kör olup olamayacağınızı biz bilmeyiz doktor değiliz.

Aynısı bende var şişlik hariç. Sağ gözüm yazıları bulanık görüyor sol gözüm de, sağ gözümün aldığı görüntüyü netleştirmeye çalışıyor ve bunun sonucunda göz yaşarması yapıyor. Sağ gözüm kızarıktır devamlı bu yüzden. Ama millet olarak yunurta kapıya gelmeden doktora görünmüyoruz aynı ben gibi. Sonra ah vah ediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı