Kötü bilgisayar ile neler yapılabilir?

Linusl

Hectopat
Şu anda 11. sınıftayım ve 10. sınıfın sonlarına doğru indirimde 1.500 TL'ye AOC'un 165Hz monitörünü almıştım PC toplamak için fakat ansızın yükselen ekran kartı fiyatları yüzünden alamamıştım. Şimdi de eski oyun oynama isteğim yerinde değil fakat monitörü alıp da kullanmamak biraz saçma olur. Sonuçta o yüzden kötü bir laptop iyi bir monitör ile oyun dışında neler yapılabilir? Şu an fazla bir şey aklıma gelmediği için sordum fakat genel olarak Twitch yayınları izlemekle vs geçiriyorum. PC'deki zamanı ama ekstra bir şeyler de iyi olabilir hem zaman geçirmek hem de kişisel gelişim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama yine de sistem belirtirseniz yardımcı olabilirim. Tabii pac man oynatamayacak kadar kötü değilse :)

GTX940M 8 GB RAM i5-6200U ASUS laptop.
Oyun istemiyorsun ama sistemin ve internetin yetiyorsa GFN öneririm. Tabii hiç istemiyorsan dizi/film en iyisi.

Evet aslında düşünülebilir bir şey aylık kaç tlydi tam olarak.

HTML, CSS gibi dilleri web kodlama yapmak için öğrenebilirsin. Onun haricinde hafif bir Linux tabanlı işletim sistemine geçmeni öneririm, sistemi rahatlatır hem de Linux öğrenirsin. Hem de sistem rahatladığı için belki yapılabilecekler listeni arttırabilirsin.

Geri
Yukarı