100 ₺ ile neler yapılabilir?

Biraz daha para biriktir SSD al. Yani gidip CS:GO gibi bir oyuna 100TL harcamak ne kadar mantıklı olabilir?
HDD ve SSD ile ilgili bir sıkıntım yok. Üstte de belirttiğim gibi sadece CS:GO ile sınırlı değil. Önerdiğiniz oyunları paylaşabilirsiniz.
Witcher 3 oynamadıysan alabilirsin. GOTY Witcher 3, 30 TL'ye kadar düşüyor ve muhteşem hikayesiyle garanti bir şekilde 100+ saat oynama süresi sunuyor.
Yaz indirimlerinde Game of the Year Witcher 3 indirimde olur mu sizce?

Biraz daha para biriktir SSD al. Yani gidip CS:GO gibi bir oyuna 100TL harcamak ne kadar mantıklı olabilir?
HDD ve SSD ile ilgili bir sıkıntım yok. Üstte de belirttiğim gibi sadece CS:GO ile sınırlı değil. Önerdiğiniz oyunları paylaşabilirsiniz.
Witcher 3 oynamadıysan alabilirsin. GOTY Witcher 3, 30 TL'ye kadar düşüyor ve muhteşem hikayesiyle garanti bir şekilde 100+ saat oynama süresi sunuyor.
Yaz indirimlerinde Game of the Year Witcher 3 indirimde olur mu sizce?

O zaman arkadaşların da dediği gibi PUBG+Witcher3 daha mantıklı.

Battlefield 1 alırdım. Bende var ve gerek hikaye modu gerek multiplayer oyun modları harika. Sunucular çok iyi 24mbps internetimle 61 ping üstünü görmedim. Şuan 75TL Durmaplay'de (ayrıca 5v5 oyun modu geldi yeni. CS:GO gibi)

Geri
Yukarı