Kötü İngilizce ile RDR 2 anlaşılır mı?

Açıkçası ingilizcem pek iyi değil. Yanıma çeviriyi alıp oynasam bir şeyler anlar mıyım?

Hayır. Değil B1, B2 ingilizcen olsa bile kelime haznenin gerçekten iyi olması lazım şakaları dahi anlayabilmen için. Yok ben öyle veya böyle anlamak istiyorum diyorsan o kadarı yeterli tabii; kendimden biliyorum çünkü. En az 50 saatlik oyun çeviri ile zehir olur bu arada. Ama internette gerçekten iyi yamalar var kullanabileceğin, haberin olsun.

Oyunu B1-B2 arasında bir İngilizce ile en ince noktalarına kadar anlayabildim. Hikaye anlaşılır belki sadece bazı şeyleri görerek ama oyuna tadı veren ince diyaloglar zaten. Türkçe yama kurup geçin.
Hocam cevap için fazla geç ama nasıl geçtiniz hocam benim tek eksiğim konuşma metodu ama genede nasıl öğrendiğiniz yazmanız benim için iyi olacaktır :)

Hocam cevap için fazla geç ama nasıl geçtiniz hocam benim tek eksiğim konuşma metodu ama gene de nasıl öğrendiğiniz yazmanız benim için iyi olacaktır :)

Dil kursu. Ama imkanın yoksa internette çok fazla video var en kötü onu da yapamıyorsan görsel romanlar var aç çeviriyi çevire çevire oku.

Yeni konular

Geri
Yukarı