Kötü İngilizce ile RDR 2 anlaşılır mı?

Arkadaşlar min. B1 olması lazım seviyenin hiç bir şey anlamazsın falan demişler, ben 2. sınıftan beri RPG, strateji oyunları oynuyorum başta anlamıyordum zamanla öğrendiğin bir şey. Bana kalırsa oyunları biraz efor sarf ederek tureng kullanarak oynarsanız ileride böyle bir şey düşünmek zorunda kalmazsanız. Tabii kardeşim ben efor sarf edemem oynarken eğleneceğim diyorsan Türkçe yama kurabilirsiniz arkadaşların da önerdiği gibi.

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim ancak "yama kur." diyenlere cevap vermem gerekirse PlayStation üzerinden oynuyorum.

İngilizcen yoksa anlayamazsın olayları. 80-100 saatlik bir oyundan bahsediyoruz burada. Fakat oyunu yine de bitirirsin sadece hikayeyi anlamazsın.

Ara sahnelerde ne yapacaksın oyunda ara sahne durdurma var mı? Bence tadı kaçar oyunun, bildiğim kadarıyla Rockstar oyunlarının İngilizcesi biraz ağır oluyor.
Evet, normalde oyunları anlıyorum ben de ama RDR2 zor. Kesinlikle Türkçe yama kullanılmalı.

En basitinden altyazısız, dublajsız bir Matrix filmi izleyin. Eğer filmi anlamazsanız zaten oyunu hiç anlayamazsınız.
Hocam oyunda İngilizce altyazı var zaten aktyazılı anlarsa oyunu anlamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı