İngilizce bilmeden PS 4 RDR 2 anlaşılır mı?

Merhaba. Arkadaşım bana yarın RDR 2 oyununu hediye edecek. PS 4 için. Hiç oynamadım da. PC kaldırmıyor malesef. Araştırdığımda göre Türkçe alt yazı ve dublaj yokmuş. Benim de İngilizce ve diğer dil bilgilerim neredeyse 0. Sizce oyunu satayim mi yoksa oynayayım mı? Oynadığım oyundan bir şey anlar mıyım?

Merhaba. Arkadaşım bana yarın RDR 2 oyununu hediye edecek. PS 4 için. Hiç oynamadım da. PC kaldırmıyor maalesef. Araştırdığımda göre Türkçe alt yazı ve dublaj yokmuş. Benim de İngilizce ve diğer dil bilgilerim neredeyse 0. Sizce oyunu satayim mi yoksa oynayayım mı? Oynadığım oyundan bir şey anlar mıyım?
Yani freeroam takılsanız bile eğlenceli olabilir bence size kalmış yine de.

Merhaba. Arkadaşım bana yarın RDR 2 oyununu hediye edecek. PS 4 için. Hiç oynamadım da. PC kaldırmıyor maalesef. Araştırdığımda göre Türkçe alt yazı ve dublaj yokmuş. Benim de İngilizce ve diğer dil bilgilerim neredeyse 0. sizce oyunu satayim mi yoksa oynayayım mı? Oynadığım oyundan bir şey anlar mıyım?

Hocam, tamamen size bağlı oyunda naptıklarını nereye gittiklerini anlarsanız bence oyunu azıcık amacını anlarsınız.

Merhaba. Arkadaşım bana yarın RDR 2 oyununu hediye edecek. PS 4 için. Hiç oynamadım da. PC kaldırmıyor maalesef. Araştırdığımda göre Türkçe alt yazı ve dublaj yokmuş. Benim de İngilizce ve diğer dil bilgilerim neredeyse 0. Sizce oyunu satayim mi yoksa oynayayım mı? Oynadığım oyundan bir şey anlar mıyım?
Hikayesini anlamadan oynama kesinlikle efsane bir hikayesi var.

Çok bir ingilizce olmasına gerek yok ayrıca detaya da gerek yok. Oyunu bitirince hikâyesini anlatan videolar var, oradan dinlersiniz zaten ki anlamayacağınız tek şey arada geçen küçük diyaloglar. Konuşma tonları, olaylar vs. derken az çok anlarsınız hikâyeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı