Kötü lise kötü bir gelecek mi?

Geçen sene %4.5 ile Nitelikli bir Anadolu Lisesi'ne girdim. Eğer seninde durumun bu şekilde ise ben de bu seviyedeki Anadolu Liseleri hakkında bilgi verebilirim.

Meslek çıktı yahu. Nakil aldırma taktiği bilen var mı?

Kötü meslek liseleri yok değil fakat bizim meslek lisesinde puanlı ve puansız , Anadolu teknik (ATP) gelenlerin sınıfı ayrı olduğu için puanlı gelen sınıfların Anadolu'dan farkı olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi liseden liseye bu değişir. Fakat okula güvenip çalışmamazlık yapmamak lazım

İzmir'de meslek lisesinde okudum. Üniversite sınav sonucum kötü geline sınavsız olarak 2 senelik bölüme geçtim orda Müh. olmaya karar verip DGS ile 4 senelik bölüm kazandım. Şuanda Enerji Sistemleri Müh. okuyorum. Fakültemde İzmirin en iyi 2 lisesinde olanlarda var. Yani sonuç olarak Lise boş. Herşey sende bitiyor.

Kötü meslek liseleri yok değil fakat bizim meslek lisesinde puanlı ve puansız , Anadolu teknik (ATP) gelenlerin sınıfı ayrı olduğu için puanlı gelen sınıfların Anadolu'dan farkı olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi liseden liseye bu değişir. Fakat okula güvenip çalışmamazlık yapmamak lazım
ATP kalktı diye biliyorum. Ben olduğu zaman ATP'ye alınmıştım. Bize son ATP sınıfı olduğumuz söylenmişti. Ama hala ATP varsa seçsin. Ama meslek dersleri de görmek zorunda. Haftada 14 saat meslek dersimiz var bizim. O 14 saatlik dersler ile normal dersleri yetiştirmek tam bir işkence.

Kötü meslek liseleri yok değil fakat bizim meslek lisesinde puanlı ve puansız , Anadolu teknik (ATP) gelenlerin sınıfı ayrı olduğu için puanlı gelen sınıfların Anadolu'dan farkı olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi liseden liseye bu değişir.
ATP kalktı diye biliyorum. Ben olduğu zaman ATP'ye alınmıştım. Bize son ATP sınıfı olduğumuz söylenmişti. Ama hala ATP varsa seçsin. Ama meslek dersleri de görmek zorunda. Haftada 14 saat meslek dersimiz var bizim. O 14 saatlik dersler ile normal dersleri yetiştirmek tam bir işkence.
ATP hala var. ATP olmayan sınıfların pek iyi olduğunu söyleyemem. Yinede olay kendinde bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı