Lise çok kötü geçiyor

2 günde ne bekliyorsunuz?
Diğer sınıftan 2 arkadaşım var onun ile takılıyoruz.
Hocam dalga mı geçiyorsunuz? Sosyal değilim diyorsunuz bir de. 2 arkadaşınızın olması, asosyalsiniz anlamına falan gelmiyor. Yeteri kadar sosyalsiniz. Eskiden ben de az arkadaşım var diye asosyal sanardım kendimi. Gerçekten asosyal olunca anlıyorsun.

Diğer sınıftan 2 arkadaşım var onun ile takılıyoruz.

Tabii durup dururken sosyalleşemem ama herkes konuşuyor gürültü kahkahalar ben en ön sırada tek oturmuş sağı solu izliyorum o kadar.
Sende katıl o zaman git bir merhaba de git birisinin yanına otur illa ki yavaştan konuşmaya samimi olmaya başlaycaksınız.

2 günde ne bekliyorsunuz?

Hocam dalga mı geçiyorsunuz? Sosyal değilim diyorsunuz bir de. 2 arkadaşınızın olması, asosyalsiniz anlamına falan gelmiyor. Yeteri kadar sosyalsiniz. Eskiden ben de az arkadaşım var diye asosyal sanardım kendimi. Gerçekten asosyal olunca anlıyorsun.

O 2 arkadaş ortaokuldan. Güler yüzlü birisi değilim zaten sessiz sakin birisiyim.

O 2 arkadaş ortaokuldan. Güler yüzlü birisi değilim zaten sessiz sakin birisiyim.
Fark etmez nereden olduğu. Çoğu kişi güler yüzlü değil ve birçok kişi sessiz sakin. Kendinizi damgalamışsınız. Hiçbir anomali yok arkadaş durumunuzda. Allah gönlünüze göre versin. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı