Kötü liseden başka liseye geçilmeli mi?

Sizde psikopat olun ama derslerinizi önemseyin, psikopat tiplerle arkadaş olun size bulaşmayı keserler. Ben böyle yapıyorum çevrem sayesinde karışamıyorlar.

Hocam küfür bile etmeyen öğrenci nasıl psikopat olsun dıyelim oldum dersleri önemsememeye başlarım.

Sistemi savunmadım gerçekten düzgün okul yok ülkede ama böylede durulmaz ki.

Durmak istemiyoruz zaten her gün bunu düşünürüm, keşke Türkiye'de okumak zorunda kalmasaydım diye.

Hocam küfür bile etmeyen öğrenci nasıl psikopat olsun dıyelim oldum dersleri önemsememeye başlarım.

En azından onlar gibi davran.

Puanının yeteceğini sanmıyorum o yüzden böyle bir konu açmış. Yani idare etmesi lazım.
Sınavsız liselere gideceğim kontenjan az oluyor ve yoğun sıra oluyor.

Durmak istemiyoruz zaten her gün bunu düşünürüm, keşke Türkiye'de okumak zorunda kalmasaydım diye.

En azından onlar gibi davran.
Hocam 1 sene denedim onu onlarla iyi oldum fakat sıkıntı insanlar sıkıntı yani konuşarak kavga ederek de analatamıyorsun ? Yanı çok kötü ya analatılacak gibi değil.

O okula başladığım gibi davranışlarım falan bozuluyor ailem bile farkında ama çare yok.

Öyle bir anlatıyorsunuz ki eline bıçak alıp millete savursun :D
Yatılı okula gitmek mantıklı mı ? Tek çarem o.

Son düzenleme:
Yatılı okula gitmek mantıklı mı? Tek çarem o.

Gideceğiniz yatılı okulu araştırın. Ona göre gidip gitmemeyi kesinleştirin. Şimdiki okulunuzdan daha da kötü durumda olabilir. Araştırmakta fayda var.

Gideceğiniz yatılı okulu araştırın. Ona göre gidip gitmemeyi kesinleştirin. Şimdiki okulunuzdan daha da kötü durumda olabilir. Araştırmakta fayda var.

Hocam nakil işlemi nasıl olacak? Bir de bana önerebileceğiniz lise var mı yatılı? Mersin tarafı olabilir?

Geri
Yukarı