Açık liseye geçilmeli mi?

Eğer evde disiplin sağlar dersime çalışırım diyorsan geç ama disiplin sağlayamam diyorsan açığa geçtikten sonra dershane gibi bir yere gitmeni öneririm.
Hocam bu sene mezuna kal tavsiyem tabii ki size kalmış ama ben öyle yapardım çok ders açığınız var onun için. Yazılım mühendisliği için yüksek netler lazım bence direk dershaneye yazıl hedefin büyük çünkü dershaneler haziran gibi başlıyor yanılmıyorsam YKS 2025 için.
Açık lisede sayisla ogrencisiysen sözel, sözel ogrencisiysen sayısal sınavları daha zor geliyor.
2 yıl önce fen lisesinde devamsızlığı çok takmiyorlardi 80 gün devamsızlık yaptım belki yapabilirsin sende.
Bu sene devamsızlık konusunda çok katı kurallar getirildi hocam, yönetmelikte yazıyor bunlar. Önceden bizde de devamsızlıkları siliyorlardı fakat artık silmiyorlar. 15-16 gün okula gelmeyen çocuk direkt sınıfta kaldı ve listeden adı silindi.
Hocalarım öncelikle yanıtlarınız teşekkür ederim. Şimdi açığa nasıl geçebilirim? Çünkü okuldan inanın boşuna 8 saat boş yere zaman kaybediyorum. Koşulları sağlıyorum ne yapmam gerekiyor ?

Hocalarım öncelikle yanıtlarınız teşekkür ederim. Şimdi açığa nasıl geçebilirim? Çünkü okuldan inanın boşuna 8 saat boş yere zaman kaybediyorum. Koşulları sağlıyorum ne yapmam gerekiyor ?
Ve sınav zamanı kredimi doldurursam obpmi nasıl etkiler yanitlarsaniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı