Açık liseye geçilmeli mi?

Kadir Çağan

Centipat
Daha fazla  
Asla sınavlara odaklanamıyorum ve bir yandan ödev, bir yandan kötü çevre okuldan soğuttular.
Ben açık liseyi geçmeyi daha iyi sınavlara hazırlanmak için geçerim, şimdiki eğitim sisteminde bayağı bir zorlandı geçeceğimi pek zannetmiyorum ama bir de sizden fikir alayım dedim.

Şu an zaten kayıtlar kapandı. İsteseniz de geçemezsiniz. Sınavlara mecburen gireceksiniz. Bir de mazeret olarak kabul edilebilecek bir mazeretiniz var mI?

Asla sınavlara odaklanamıyorum ve bir yandan ödev, bir yandan kötü çevre okuldan soğuttular.
Ben açık liseyi geçmeyi daha iyi sınavlara hazırlanmak için geçerim, şimdiki eğitim sisteminde bayağı bir zorlandı geçeceğimi pek zannetmiyorum ama bir de sizden fikir alayım dedim.

Geçerli sebebin yoksa zaten geçemezsin. Çok fikir verilecek bir durum yok gibi geldi bana.

Mazaretinize bağlı engel vb. Artık eskisi kadar kolay geçilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek mazeretim okulun evime uzak olması normal yürüyüşte 1 saate evdeyim okulun serviside yok. Ben okula gidereken babam arabayla götürüyor. Okul çıkışı ise arkadaşımın akrabasının servisiyle geliyorum.

Şu an zaten kayıtlar kapandı. İsteseniz de geçemezsiniz. Sınavlara mecburen gireceksiniz. Bir de mazeret olarak kabul edilebilecek bir mazeretiniz var mI?

Geri
Yukarı