Kötü örnek olan KPOP fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir gün Instagram'da kpop dansı yapan birinin dansını eleştirmiştim dans hareketlerin birbirine uymadığı hakkında yorum yapmıştım şöyle ki kızın dans hareketlerin şarkıyla ve önceki hareketle bağlantısı bile yoktu ve bayağı eleştirdiler beni.

Bu Kore'li erkeklerin diğer erkeklerden farkı ne bunların olayı ne anlamadım bu tür short's videolarını engellemekten bunaldım engelliyorsun diğeri çıkıyor bitmiyorlar bunlar ne diye Kore'li erkeklere ölüp bitiyorlar diğer erkeklerde olmayan ne var bunlarda :D anlamadım gitti biraz yaşları büyüyünce şu yaptıklarından çok utanacaklar eminim bütün gün tek yaptıkları dans videolarına yazı ve şarkı eklemek :D

Kusura bakmayında k pop nedir neden bu kadar sevilmiyor kısaca anlatır mısınız?

Bu Kore'li erkeklerin diğer erkeklerden farkı ne bunların olayı ne anlamadım bu tür short's videolarını engellemekten bunaldım engelliyorsun diğeri çıkıyor bitmiyorlar bunlar ne diye Kore'li erkeklere ölüp bitiyorlar diğer erkeklerde olmayan ne var bunlarda :D anlamadım gitti biraz yaşları büyüyünce şu yaptıklarından çok utanacaklar eminim bütün gün tek yaptıkları dans videolarına yazı ve şarkı eklemek :D

10-13 yaş kitlesi eminim zaten onlarla küçük bir diyaloğa girdiğinde konuşma tarzından küçük olduğu belli oluyor.

Kusura bakmayında k pop nedir neden bu kadar sevilmiyor kısaca anlatır mısınız?

Kore popu olarak geçiyor ve Türkiye'deki toxic fanları yüzünden sevilmiyor ancak başka sebepler olabilir.

10-13 yaş kitlesi eminim zaten onlarla küçük bir diyaloğa girdiğinde konuşma tarzından küçük olduğu belli oluyor.

Kore popu olarak geçiyor ve Türkiye'deki toxic fanları yüzünden sevilmiyor.

Teşekkür ederim hocam.

Bu tür müziklerde özellikle bu grubun müziklerinde bu kitlenin böyle davranmasına sebep verebilecek unsurlar var mı?

Bu tür müziklerde özellikle bu grubun müziklerinde bu kitlenin böyle davranmasına sebep verebilecek unsurlar var mı?

Detaylarını bilmiyorum ama fanları onlara fazla bağlılar ve benimsiyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı