Kötü PSU Ne Gibi Sonuçlar Doğurur?

Yalan atıyorlar. Bu PSU'yu üretenler aptal değil. Sizden daha akıllı. Her marka ve pahali olmayan PSU'ya bomba muamelesi yapmayın artik. İçine su dokmedigin sürece diğerleri gibi çalışacaktır. Boş boş konuşanlara kulak asma, hepsinin çalışma prensibi aynı. Hepsinin içinde switch, mod, trafo var; barut yok. Küfür etmek ve konuşmak istemiyorum. Bu kadar.

Yalan atıyorlar bu PSU'yu üretenler aptal değil sizden daha akıllı her marka ve pahali olmayan PSU ya bomba muamelesi yapmayın artikk içine su dokmedigin sürece diğerleri gibi çalışacaktır boş boş konuşanlara kulak asma hepsinin çalışma prensibi aynı hepsinin içinde Switch mod trafo var barut yok küfür etmek ve konuşmak istemiyorum bu kadar

Yalan atıyorlar gibi suçlama yapamazsın forumda.
Yaşanmışlıklar var deneyimler var. Kimseye saygısızlık yapma, efendi gibi durumun böyle olmadığını dile getir konu sahibinin daha çok işine yarayacaktır.

Bir şey olmaz laflarına inanmayın. Benim 1050 joule akım korumalı prize takılı Corsair CX güç kaynağım dahi patladı. Bırakın çin malı ürün almayı, bilindik markanın giriş seviyesini dahi kasama koymam o günden sonra.

Dostum biraz abartılıyor patlar eder diye, eğer alt yapısı sağlam bir yerde yaşıyorsan en dandiği bile iş görür. Şöyle bir şey var iyisi varken, garantisi varken neden kötü olanını alıp kumar oynarsın mesele o yoksa aman aman sistem elden gittilik bir durum olsa ülkede sağlam cihaz kalmaz.

Yalan atıyorlar. Bu PSU'yu üretenler aptal değil. Sizden daha akıllı. Her marka ve pahali olmayan PSU'ya bomba muamelesi yapmayın artik. İçine su dokmedigin sürece diğerleri gibi çalışacaktır. Boş boş konuşanlara kulak asma, hepsinin çalışma prensibi aynı. Hepsinin içinde switch, mod, trafo var; barut yok. Küfür etmek ve konuşmak istemiyorum. Bu kadar.
O zaman kronik sorunlu ürün diye bir şey yok. Onu üretenler akıl edememiş, biz mi edeceğiz? Artık ilk önereceğim SSD Adata SU630 (!)

Altyapının sağlamlığı ne alaka hocam?
Bir arızaya bakan durum bu. İstanbul'un göbeğinde en iyi altyapıya sahip yerde oturuyorum. En kötü mahalleden tut en iyi mahalleye kadar hepsinde olan durum.
O zaman bu işin PSU ile direkt alakası olduğunu savunmuyorsun buda demek oluyor ki dostum bu işler şans işi.
Altyapının sağlamlığı ne alaka hocam?
Bir arızaya bakan durum bu. İstanbul'un göbeğinde en iyi altyapıya sahip yerde oturuyorum. En kötü mahalleden tut en iyi mahalleye kadar hepsinde olan durum bu.
Zaten açıkça belirttim neden kumar oynansın ben senelerce no name PSU kullandım bir şey olmadı ha bu demek olmuyor o iyi o zaman şans işi başlıkta belirttim ne kadar ekmek o kadar.......

Yeni konular

Geri
Yukarı