Kötülükten zevk aldığınız an oldu mu?

Kötülükte olmadı ama intikamı çok severim. Durup dururken bana kötülük vs. yapandan intikam almadan rahat edemem. Benim intikam aldığımı pek belirtmem genelde. Bana yaptığını veya daha kötüsünü yapar ve rezil ederim şahsiyeti. Artık kötülüğe iyilikle gelmek mantıklı gelmiyor bana. Utanç diye bir şey mi kaldı?

Normalde sıradan bir insanım fakat damara basıldığında kendimi kontrol edemiyorum o zaman karşıdakinin vay haline.

Ben ancak çok zorlanırsam intikam alırım. Ama aldığım o intikam da karşı tarafın yaptığının 10'da 1'i bile olmaz. Ama buna rağmen sonra içim rahat etmez gibip özür dilerim.
Konuyu hortlatmışsınız.🙂

Benden önce 1-2 kişi yazmış bende yazarsam bir şey olmaz dedim :/. Cezası ne peki unuttum da?

Ne cezası verildiği tam olarak yazmamışlar ama 20. madde bu konuyla ilgili gibi.

Bana onca kötülük yapan var, tam ona karşı kötülük yapacağımda beynim "durmazsan sistemi silerim seni herkese ispiyonlarım" dediği için hiç yapamadım.

Ortaokul 5.sınıfta Türkçe öğretmenimi sevmezdim, tahtaya kaldırmıştı kızsın diye değişik hareketler yapmıştım. Vurmuştu bana ama 0 acımıştı. Çok acımış gibi zorla ağlattım kendimi. Evde kafamı kızarttım kendim vurup. Sonra müdüre şikayet ettim kovuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı