Köy okulları Şubat'ta açılıyor!

Bugün yapılan kabine toplantısı sonucu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Şubat tarihinde köy okullarının, 1 Mart tarihinden itibaren de kademeli olarak okulların açılacağını söyledi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sınav dendiği zaman gerçekten stresten elim ayağım titriyor. Hazır olduğumu hissediyorum fakat belirsizlik hissi gerçekten çok kötü.
Hocam kimse hazır değil. O kadar ders gördük ve çoğunu unuttuk ki (unutmamak elde değil uzaktan olduğu için) şu an çoğunu ben de hatırlamıyorum. Normalde takdir belgesi dışında belge almayan ben bile telaşlıyım. (Hava atmak için söylemiyorum, ne kadar çalışkan olduğumu anlatmaya çalışıyorum.) Şöyle oturup düşününce ben ne öğrendim bu uzaktan eğitimden diye, durum hiç iç açıcı değil. 😄

9, 10 ve 11. sınıflar sınav olacak mı?
Sınav yaparlarsa 1 Kasım tarihinden önceki konulardan sorumlu olduğumuz söylendi, fakat bir tarih veya olup olmayacağı açıklanmadı. Belirsizlik devam ediyor.
Hocam kimse hazır değil. O kadar ders gördük ve çoğunu unuttuk ki (unutmamak elde değil uzaktan olduğu için) şu an çoğunu ben de hatırlamıyorum. Normalde takdir belgesi dışında belge almayan ben bile telaşlıyım. (Hava atmak için söylemiyorum, ne kadar çalışkan olduğumu anlatmaya çalışıyorum.) Şöyle oturup düşününce ben ne öğrendim bu uzaktan eğitimden diye, durum hiç iç açıcı değil. 😄
Ben de şimdiye kadar takdirsiz geçmedim fakat bu dönem korkuyorum hocam. Testlerde ne kadar iyi gitsem de ya sınavda yapamazsam korkusu uzaktan eğitimde daha da arttı.

Her yıl klasik sınav dönemi filmi olan öğrencisınavlasavaşıyor.mp4 2021 filmi çıkmış ben okullaın 1 kasıma bağlı kalcağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı