Köylere Papara Card geliyor mu?

YUSUF037

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben köyde yaşıyorum. Papara Card siparış verdim ama gelmedi. Mail olarak da attılar. AGT kuryenin sitesinde teslim edilmedi gözüküyordu. Yani kırmızıydı. Dün girdim, gene iletilecek diyor ama bir tarih yok. Köylere Papara Card geliyor mu?

Sanırım gelir. Sorun köyde olmanız değil. Herkese böyle kargo çok yavaş ilerliyor.

Köyün konumuna ve biraz da kurye insiyatifine kalmış bir durum.
Bende köydeki adresime ara sıra kargo istiyorum. Ve bir firma dışında kimse maalesef getirmiyor. Oda dağıtıma çıkan kuryenin insyatifi şube ve firmadan bağımsız insana olan saygısından olduğunu söylemişti.

Köyün konumuna ve biraz da kurye insiyatifine kalmış bir durum.
Bende köydeki adresime ara sıra kargo istiyorum. Ve bir firma dışında kimse maalesef getirmiyor. Oda dağıtıma çıkan kuryenin insyatifi şube ve firmadan bağımsız insana olan saygısından olduğunu söylemişti.
Hangi firma olduğunu söyleyebilir misiniz?

Gerçekten dediğiniz gibiymiş, firmayla alakası yok, kuryenin insanlığına kalmış.

Güneydoğu yaşıyorum. Ve burada kargolardan neler çektiğimi bilseniz. Gecen hafta başka firmanın aracını alt sokakta görmeme rağmen kargomu vermeyip öbür güne bıraktılar 😂 şikayet edince akşam 9'da getirdiler. Kargo firmalarını iyi yapan tek unsur çalışan insanlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı