Papara Black Card kaç günde geliyor?

Motive Makaveli

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Evga GeForce RTX 2060 KO, AMD Ryzen 5 3500X, Ripjaws G-Skill 8*2Gb 3000Mhz, Gigabyte B450M S2H, Rampage X-Horse, Dell S2421HGF, Everest KB-120 Sleek klavye, Gigabyte Aorus M2 mouse, Rampage Prestige kulaklık.
Meslek
Lise 12. Sınıf Öğrencisi
9 Ocakta Papara Black Card başvurusu yaptık 19 Ocakta teslim edilecek görünüyordu fakat hala teslim edilmedi. En son 21 Ocakta Papara bana "gecikme için üzgünüz kurye firması ile iletişime geçtik." diye bildirim yolladılar ve dediğim gibi hala gelmedi. Bir arkadaşıma 2 haftada diğer arkadaşıma ise 3 hafta veya 1.5 ayda teslim edilmiş. Papara müşteri hizmetlerini aramamız gerekiyor mu? Gelmesi için tahmini kaç gün daha beklememiz lazım?

Benimki 3 buçuk ayda geldi hocam, yaşadığınız yere göre değişiyor.
2 haftada teslim edilen arkadaşımla aynı ilde yaşıyoruz hocam beni ise 3 haftadır bekletiyorlar.

Çok değişiyor, 11 Ekim'de söylemiştim geçen sene 6 şubatta gelmişti :( kurye kapıya kadar çıkıp kapıyı çalmadan gitmişti falan. Yani kısaca bulunduğun yer ve firmanın o anki haline göre değişiyor bence :D

Benimki 4 günde gelmişti ve bana sadece 8km kadar uzak olan bir arkadaşıma 2 ayda gelmişti.
Papara black card hangi illerde çıkıyor hocam onu biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı