Kol Kası Yapmak istiyorum

• Konuyu başlatan Kimliksiz_Genç
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 6B
K

Kimliksiz_Genç

Ziyaretçi
Arkadaşlar, evde kol kası yapmaya çalışıyorum. 1 litrelik kola şişelerinin içine kum koydum. ve günde en az 100 kere kaldırıp indiriyorum. Tabi kaldırırken nefes ver, indirirken al. :) Sizce kol kası yapmak için başka ne yapabilirim. Yada nasıl çalışabilirim ?

Kaldır indir yaparak sadece "Amele kası" yaparsın. Arka kollar ve göğüs için şınav çekmelisin. Şınavın bir sürü çeşidi vardır ve hepsi belli bir bölgeye yöneliktir. Ayrıca imkanın var ise Barfikste çekmelisin. Sırt ve pazuların daha iyi gelişecektir. Önerim bunlarda dahil, mekik hareketini de uygulaman. Karın kasların için iyi olacaktır. Tabi bacakları da boş geçmeyelim, onlara da ayriyeten çalış :)

Bir çift Dumbell satın al yaparsın.

Ama sadece kol kası yapma, kol kasından daha çok göğüs kası insana şekil veriyor. :D

Tabi kol kası yapınca göğüsler de şişiyor orası ayrı mesele de, göğüs için de çalış.

Kaldır indir yaparak sadece "Amele kası" yaparsın. Arka kollar ve göğüs için şınav çekmelisin. Şınavın bir sürü çeşidi vardır ve hepsi belli bir bölgeye yöneliktir. Ayrıca imkanın var ise Barfikste çekmelisin. Sırt ve pazuların daha iyi gelişecektir. Önerim bunlarda dahil, mekik hareketini de uygulaman. Karın kasların için iyi olacaktır. Tabi bacakları da boş geçmeyelim, onlara da ayriyeten çalış :)

Oldu olacak salona gitsin :D

Teşekkür ederim arkadaşlar. Kol kası yapacağım ama diğerlerine de zaman ayıracağım. Geçenlerde bir adam gördüm. Yani vücut çalışmaktan adamın memeleri çıkmıştı. :D O kadar abartıya gerek yok bence. Ama yinede kaslı bir insan her zaman karizmatik gösterir. :)

Geri
Yukarı