Kola dökülen MSI GS65 Stealth laptop ile ne yapılabilir?

yufusgokce07x

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptop MSI GS65 Stealth sanırım modeli tam bilmiyorum fakat arkadaşım yurt dışında kullanıyordu. Üstüne kola döktükten sonra biraz tamir ile uğraştı fakat çalışmayınca bana verdi. Öncelikle birkaç sorum var.
1- Sağlam parça var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?
2- Monitörü 240Hz'e kadar destekliyor monitör hasar görmüş müdür satabilir miyim?
3- Şu anki hali ile satsam ne kadar eder? kozmetiği tertemiz.
Şu anlık aklıma gelen sorular bunlar yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar, laptop MSI GS65 Stealth sanırım modeli tam bilmiyorum fakat arkadaşım yurt dışında kullanıyordu. Üstüne kola döktükten sonra biraz tamir ile uğraştı fakat çalışmayınca bana verdi. Öncelikle birkaç sorum var.
1- Sağlam parça var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?
2- monitörü 240Hz'e kadar destekliyor monitör hasar görmüş müdür satabilir miyim?
3- Şu anki hali ile satsam ne kadar eder? Kozmetiği tertemiz.

1-Deneyerek.
2-Yedek parçacıya satarsın.
3-Kola döküldü diye ilan atarsan 15.000TL'ye koyup 14.000TL'ye satarsın.

1- sağlam parça var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?
2- monitörü 240Hz'e kadar destekliyor monitör hasar görmüş müdür satabilir miyim?
3- şu anki hali ile satsam ne kadar eder? Kozmetiği tertemiz.

İnsanların alacaklarını düşünmüyorum çalışmıyorsa onun yerinde yedek parçalarını sat fiyatlarına bakıp

Öncelikle içini açıp temizle ya da temizlet kola şekerli bir içecek içinde jelibon benzeri bir yapıda kurur kalıcı hasar verir.

Çalışmıyorsa insanlar almaz bence yedek parçaları sat ama su olsa gine iyi fakat kola şekerli bir şey kurursa yapış yapış olur ve zarar verir ceza almasaydınız geri dönüş yapardınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı