Çözüldü Kolay gelsin kargo bayramda çalışıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eraynzf

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Amazon'dan sipariş vermiştim Türkiye'ye gelmiş. Amazon'da ise kolay gelsine teslim edileceği yazıyor. Bayramda getirirler mi acaba İstanbul'dan Edirne'ye?

Çözüm
Ki yurt dışı ürünlerini genellikle Türkiye'de KolayGelsin'e veriyor Amazon.

Yanlış bilgi. Sistemde kolay gelsin olarak gözüken kargonun MNG ve Aras ile geldiği oldu. Türkiye'ye girince hangi kargoya verileceği sadece gelen SMS üzerinden belli olur. Sistemde yazan verileceği kargo değil.
Yoğunluk durumuna göre değişebilir bu durum. Yurt dışında iken KolayGelsin'e verileceği yazar ancak Türkiye'ye gelince KolayGelsin yoğun ise Aras'a verilebilir.

1712337225622.png

Merhaba, Amazon'dan sipariş vermiştim Türkiye'ye gelmiş. Amazon'da ise kolay gelsine teslim edileceği yazıyor. Bayramda getirirler mi acaba İstanbul'dan Edirne'ye?
Bayramda kargo şirketleri çalışmıyor ayrıca.

Kargolar bayram tatili boyunca operasyonlarına ara verecek. 9 Nisan 13.00 itibariyle başlayacak olan resmi tatil, 10-11-12 Nisan tarihine kadar devam edecek.
İyi akşamlar hocam. Ben genel bi araştım ama kesin bir sonuç bulamadım. Sitesinde şundan bahsediyor ama:

Teslimatlar, resmi tatil günleri hariç, Pazartesi-Cumartesi arasında yapılmaktadır. Bazı şehirlerde Pazar günü de teslimat yapılır. Sipariş özeti sayfasında adresinize uygun teslimat seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Çalışmaz. Ayrıca Kolay Gelsine teslim edileceği yazmaz. Kolay gelsin ile yurtdışından gelmiştir. MNG,Aras veya herhangi birisine verebilir.

Çalışmaz. Ayrıca Kolay Gelsine teslim edileceği yazmaz. Kolay gelsin ile yurtdışından gelmiştir. MNG,Aras veya herhangi birisine verebilir.
Ürün yurt dışından kargoya verildiği anda Türkiye'ye girince hangi kargoya verileceği belli olur. Yurtdışında KolayGelsin yok.

Ürün yurtdışından kargoya verildiği anda Türkiye'ye girince hangi kargoya geleceği belli olur. Yurtdışında KolayGelsin yok.
Yanlış bilgi. Sistemde kolay gelsin olarak gözüken kargonun MNG ve Aras ile geldiği oldu. Türkiye'ye girince hangi kargoya verileceği sadece gelen SMS üzerinden belli olur. Sistemde yazan verileceği kargo değil.

Ki yurt dışı ürünlerini genellikle Türkiye'de KolayGelsin'e veriyor Amazon.

Yoğunluk durumuna göre değişebilir bu durum. Yurt dışında iken KolayGelsin'e verileceği yazar ancak Türkiye'ye gelince KolayGelsin yoğun ise Aras'a verilebilir.

1712337225622.png

Kargolar bayram tatili boyunca operasyonlarına ara verecek. 9 Nisan 13.00 itibariyle başlayacak olan resmi tatil, 10-11-12 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Son düzenleme:
Çözüm
İyi akşamlar hocam. Ben genel bir araştım ama kesin bir sonuç bulamadım. Sitesinde şundan bahsediyor ama:

teslimatlar, resmi tatil günleri hariç, pazartesi-cumartesi arasında yapılmaktadır. Bazı şehirlerde pazar günü de teslimat yapılır. Sipariş özeti sayfasında adresinize uygun teslimat seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum.

Ki yurt dışı ürünlerini genellikle Türkiye'de kolaygelsin'e veriyor Amazon.

Yoğunluk durumuna göre değişebilir bu durum. Yurt dışında iken kolaygelsin'e verileceği yazar ancak Türkiye'ye gelince kolaygelsin yoğun ise Aras'a verilebilir.

Eki Görüntüle 2159932

Kargolar bayram tatili boyunca operasyonlarına ara verecek. 9 Nisan 13.00 itibarıyla başlayacak olan resmi tatil, 10-11-12 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı