Kolayca para nasıl kazanılır?

Uzun vadeli düşünüyorsanız yani parayı misal seneye kullanacaksanız yatırım yapın. Sadece tavsiye, yatırım risktir.

Tüketimle para kazanılmaz. Üreteceksin.

• Çok basit seviyelerde 2D oyun yapabilirsin, yaza kadar yetişir, onu satışa sun.
• Paranı biriktir.
• Bir oyunda iyiysen Boost yap.
• Ve en önemlisi bir işe gir çalış, çalışamıyorum diye bir şey yok. Aylığı gerekirse 400'den 500'den gireceksin ki yaza kadar toplayasın. Daha küçüksün, giderin yok.

Sims oynarken bile karakterine bir iş bulman lazım para için. Oyunda bile böyle yahu.
Ben her ay 200 tl biriktirebilirim. 200 tl cepte. Sistemim çok kötü oyun nasıl yapacağım bu sistemle bilmiyorum. Amacım imzada yazan sistemi almak. Onun dışında logo yapabilirim. Ücretsiz kayıt olup satabileceğim bir yer var mı ?

Ben her ay 200 tl biriktirebilirim. 200 tl cepte. Sistemim çok kötü oyun nasıl yapacağım bu sistemle bilmiyorum. Amacım imzada yazan sistemi almak. Onun dışında logo yapabilirim. Ücretsiz kayıt olup satabileceğim bir yer var mı ?
Basit textureleri çok tutmayan oyunları yapabilirsiniz, sisteminiz ne kadar kötü orasını bilmiyorum tabii. Yine de deneyin. Her ay 200₺ biriktirirseniz de zaten aşağı yukarı ₺1000'niz garanti demektir. Bir yere bir-iki aylığına çırak olarak girseniz bile ₺500 toplarsınız, gerilmeyin bu kadar. Baharın gelmesini bekleyin iş için. O zamana dek 2D oyun yapımıyla ilgilenebilirsiniz, sistemi çok yormasın istiyorsanız da modelleme yapabilirsiniz ya da logo yapabilirsiniz. Ama sisteminiz nedir onu bilmiyorum işte. Deneyin, tüm programları deneyin, çabalayın. Hırs yapın biraz. Olmadı diyip salmayın.

maalesef kayıt ücreti 20 TL bionlukda
Onu ödeyebilirim. Ama müşteri gelecek mi orası beni telaşlandırıyor.
Basit textureleri çok tutmayan oyunları yapabilirsiniz, sisteminiz ne kadar kötü orasını bilmiyorum tabii. Yine de deneyin. Her ay 200₺ biriktirirseniz de zaten aşağı yukarı ₺1000'niz garanti demektir. Bir yere bir-iki aylığına çırak olarak girseniz bile ₺500 toplarsınız, gerilmeyin bu kadar. Baharın gelmesini bekleyin iş için. O zamana dek 2D oyun yapımıyla ilgilenebilirsiniz, sistemi çok yormasın istiyorsanız da modelleme yapabilirsiniz ya da logo yapabilirsiniz. Ama sisteminiz nedir onu bilmiyorum işte. Deneyin, tüm programları deneyin, çabalayın. Hırs yapın biraz. Olmadı diyip salmayın.
İzoly. Babam benden habersiz almıştı. İzoly M205 Intel Pentium Dual Core G6950 4GB 120GB SSD Fiyatı (hepsiburada.com)

Yeni konular

Geri
Yukarı