Steam Koleksiyon kartları ile kar edilir mi?

Benim bildigim öyle bir site yok, ama oyunlarin incelemelerine bakin, orada baz kisiler var. Kar yaptiklari oyunlara inceleme birakiyorlar, inceledikleri oyunlara bakabilirsiniz.
Örn:
Eki Görüntüle 1769129
hocam teşekkür ederim şimdi bütün aldığım oyunların kartları düştü toplam 8 tl verdiğim 12 oyun sadece 1 oyundan 16tllik kart geldi yatırdığım parayı 2 ye katladım teşekkürler

Eki Görüntüle 1769054

Merhaba Steam'de bu tür indirime girmiş 60 kuruşluk koleksiyon kartı veren birçok oyun var.
Bunlardan bir sürü alıp ardından kart çıkarma uygulamasından kart çıkarmak kaarlı bir iş mi yoksa boş mu? Ve kaar edersem ne kadar ederim bilgisi olan birileri yardım edebilir mi?

Hocam koleksiyon kartlarını bende biriktirdim bir 2 3 hafta boyunca 30'a yakın kart topladım ama hespini satınca 20 21 TL falan çıktı bilgisayarı çalıştırıp harcadığım elektirğe değmedi pek kaar edemezsiniz 20 tlyede onlada Steam'de 3 4 level anca yapabildim.

Hocam koleksiyon kartlarını bende biriktirdim bir 2 3 hafta boyunca 30'a yakın kart topladım ama hespini satınca 20 21 TL falan çıktı bilgisayarı çalıştırıp harcadığım elektirğe değmedi pek kaar edemezsiniz 20 tlyede onlada Steam'de 3 4 level anca yapabildim.

Reis sen kendin oynayarak biriktirdiysen yanlış yapmışsın bir tane program var Idle Master diye Steam'in ile giriyorsun ardından çalıştırıyorsun bütün koleksiyon kartı verebilecek oyunları aynı anda oynuyor bu uygulamayı kullanırken kendini çevrimdışı ya da görünmeze almayı unutma, bu program oyunlari her 15 dakikada bir kart çıkıyor mu diye teyit ediyor kart çıkana kadar devam ediyor bu programı kullanırken Steam'den oyun oynamamalısınız yani kısaca video izlerken vs. arkada açık bırakırsanız o kendisi kart kasıcaktır ama oyun 2 saatin altındaysa 2 saat olmasını bekle

Şu an da bile arka planda mining yapıyorum evet kar ediyor ancak öyle çok aşırı bir miktar beklemeyin.Genel olarak zarar etmeniz çok zor

Evet yukarıda da yazmışlar telefondan Idle Daddy acsaydiniz keşke arka planda çalışsın elektrik harcadiginiza değmez zaten.

hocam teşekkür ederim şimdi bütün aldığım oyunların kartları düştü toplam 8 tl verdiğim 12 oyun sadece 1 oyundan 16tllik kart geldi yatırdığım parayı 2 ye katladım teşekkürler
Bisey degil :)
O iki ye katladiginiz oyun hangi oyun?
Baska Kart kasmaya calisanlarada yardimimiz dokunsun.

Bisey degil :)
O iki ye katladiginiz oyun hangi oyun?
Baska Kart kasmaya calisanlarada yardimimiz dokunsun.
1 tane oyundan parlak kart çıktı 16 tllik oyunun adı ''DR LIVESEY ROM AND DEATH EDITION'' bir de ''Square n fair'' almanızı öneririm 2 tlye aldığım oyundan 3 tane 2-3tllik kart çıkardım koleksiyon kartı işleriyle uğraşmayanlar bile alabilir bence

Ama çıkan parlak 16 TL'lik kart satılmıyor cevhere dönüştür diye bir seçenek var o ne işe yaramakta?

Eki Görüntüle 1769054

Merhaba Steam'de bu tür indirime girmiş 60 kuruşluk koleksiyon kartı veren birçok oyun var.
Bunlardan bir sürü alıp ardından kart çıkarma uygulamasından kart çıkarmak kaarlı bir iş mi yoksa boş mu? Ve kaar edersem ne kadar ederim bilgisi olan birileri yardım edebilir mi?
Kart çıkarma uygulaması nedir hocam?

Şu an da bile arka planda mining yapıyorum evet kar ediyor ancak öyle çok aşırı bir miktar beklemeyin. Genel olarak zarar etmeniz çok zor

Evet yukarıda da yazmışlar telefondan Idle Daddy acsaydiniz keşke arka planda çalışsın elektrik harcadiginiza değmez zaten.

Evet bu hocamında dediği gibi zarar etmenizin tek olasılığı yanlışlıkla koleksiyon kartı vermeyen ya da indirimde olmayan oyunları almanızla kaynaklanır, eğer 60 kuruşluk oyunları alırsanız her türlü kaar edersiniz ama tabii 100-200 TL'lik bir kaar beklemeyin 5-10TL belki 15-20 TL kaar vs. edersiniz ama aldığınız oyun sayısına göre değişir

Kart çıkarma uygulaması nedir hocam?

Bilgisayarda Idle Master, Telefonda Idle Daddy, Idle Master'a hesabınızı bağlamak için Steam cookiese falan girmeniz gerekmekte onun hakkında birçok video YouTube'da mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı