Rehber Steam koleksiyon kartları ile kar etmek

Hocam kaç TL'lik oyunları alalım maksimum 1TL altı mı 2 TL altı mı?
Fakat bazı 1-2₺'lik oyunlar *özellikle anime temalılar pahalı kartlara sahip olabiliyor, yani onları da kontrol edin.

Bazı yerine birçok demek daha doğru olur. 2,10₺'lik birçok oyunda da kar edilebilir, bu fiyattaki oyunları da mutlaka kontrol edin. İndirimde değilse indirimi bekleyin.

Örnek: https://store.steampowered.com/app/529760/TAIKU_MANSION/

Mağdurları çok hocam çünkü.

Senelerdir kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Sorun yaşayanlar da net bir şekilde bu eklentiden kaynaklandığı kanıtlayamamış.

Senelerdir kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Sorun yaşayanlar da net bir şekilde bu eklentiden kaynaklandığı kanıtlayamamış.

Dediğim geçerli kullanan herkesin başına gelen bir şey değil ama bu kadar mağdur varken riske atmaya gerek yok bence.

Herkese yapmıyorlar hocam 100 kişiden 10 kişiye yapıyorlar gibi düşünün
Yani bahsettiğim yöntemi eklenti olmadan uygulamak isteyenlerin işleri biraz daha uzun olacaktır. Steam Pazar'dan sürekli, baktıkları oyunu bulup kartların fiyatına bakmaları gerekecek.

Yani bahsettiğim yöntemi eklenti olmadan uygulamak isteyenlerin işleri biraz daha uzun olacaktır. Steam Pazar'dan sürekli, baktıkları oyunu bulup kartların fiyatına bakmaları gerekecek.

Evet hocam ben öyle yapıyorum bu ara oyun bulamadım öneriniz var mıdır?

Evet hocam ben öyle yapıyorum bu ara oyun bulamadım öneriniz var mıdır?
Eğer biraz paranız varsa indirimlerde şu pakete bir bakın, 200'den fazla kart veriyor, biraz ahmaklık edip düşürdüğüm kartları hemen satmama rağmen kar ettirmişti diye hatırlıyorum:

Yeni konular

Geri
Yukarı