Steam Koleksiyon kartları ile para kazanılabilir mi?

Mertcpk1

Attopat
İyi günler, öğrenciyim 20 TL de benim için önemli 5 lira da. Koleksiyon kartları ile para kazanılıyormuş, nasıl yapabilirim? Genelde hentai tarzı oyunlarda fazla paralar kazanılıyormuş bu oyunları almak oynamak güvenilir mi?
Idle Master programı varmış sanırım bu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Idle Master oyunları açmadan çalıştırabildiğiniz güvenilir bir uygulamadır. 20TL ile pek kár edebileceğinizi sanmıyorum ki şans işi, zarar bile edebilirsiniz. Ucuz ve koleksiyon kartı işaretli oyunları alın.

İyi günler, öğrenciyim 20 TL de benim için önemli 5 lira da. Koleksiyon kartları ile para kazanılıyormuş, nasıl yapabilirim? Genelde hentai tarzı oyunlarda fazla paralar kazanılıyormuş bu oyunları almak oynamak güvenilir mi?
Idle Master programı varmış sanırım bu nedir?

Hocam zarar da etme şansınız var. Bana kalırsa evde oturup böyle beklemek yerine bir işte çalışmanız.

İşe gir. Giremem diyorsan CS Prime al kasa düşür, sat. Ek olarak Nays'da kazı kazan yap az uğraştırır ama aynı şekilde az kazandırır fakat pasif gelir gibi düşün. Günlük 3-5-10-25 şansına ne çıkarsa artık.

Yanlış anlama ama madem amacın para kazanmak, o zaman para kazan.
Yks dönemindeyim az miktarda olsa para kazanmak amacım .

İşe gir. Giremem diyorsan CS Prime al kasa düşür, sat. Ek olarak Nays'da kazı kazan yap az uğraştırır ama aynı şekilde az kazandırır fakat pasif gelir gibi düşün. Günlük 3-5-10-25 şansına ne çıkarsa artık.
Cs prime aldım lakin ondada kafam karışık 2k param var yatırım yapsam mı diye düşünüyorum ytde sağlam içerik bulamadım başlangıç için ne yapmam lazım ?

Hocam zarar da etme şansınız var. Bana kalırsa evde oturup böyle beklemek yerine bir işte çalışmanız.
YKS.

CS:GO oynuyorum kasa için lakin pek kazandırmayacak gibi 2K param var yatırım yapmalı mıym sizce?

Yapacaksanız en mantıklısı rare droptaki kasalar olur. Belli başlı YouTube'da kanallar var onları takip etmeniz lazım. Skin yatırımları ile zarar etme ihtimaliniz var. Ama kasalarda da CS2 gelince kaar edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı