Koleksiyon önerisi

vmrt

Centipat
Daha fazla  
Halihazırda bir Hot Wheels koleksiyonum var. Ayrıca sadece Hot Wheels değil Matchbox, Grell tırları gibi küçük ölçekli araçların koleksiyonu var. Ama bir koleksiyona daha başlamak istiyorum. Bütçe yok ama tanesi 2000 lira da olmasın. Koleksiyon önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda bir Hot Wheels koleksiyonum var. Ayrıca sadece Hot Wheels değil Matchbox, Grell tırları gibi küçük ölçekli araçların koleksiyonu var. Ama bir koleksiyona daha başlamak istiyorum. Bütçe yok ama tanesi 2000 lira da olmasın. Koleksiyon önerilerinizi bekliyorum.
Gazoz kapağı koleksiyonu 😃

Bu kadar paralar yerine kendinizin koleksiyonunu yapın bence .İngilizce var mı? Varsa Almanca var mı? Bu yatırımları yapın kendinize paraları böyle konulara harcayın bence. Sonrasında belki istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. Nacizane tavsiyemdir.

Taso koleksiyonu olabilir. İlgini çekiyorsa hem uygun fiyatlı hemde güzel bir koleksiyon.
Atari oyunları olabilir. Orjinal bir atari alıp, bu atariye özel oyunları toplayabilirsin.

Şahsen benim mikro denetleyici ve geliştirme kartı koleksiyonum var. Her tür pic, atmel gibi mikro denetleyicilerin modellerini topluyorum. Bunun dışında arduino ve türevi tüm geliştirme kartlarından birer tane edinip koleksiyonuma katmaya çalışıyorum. Oldukça keyifli oluyor.

Halihazırda bir Hot Wheels koleksiyonum var. Ayrıca sadece Hot Wheels değil matchbox, grell tırları gibi küçük ölçekli araçların koleksiyonu var. Ama bir koleksiyona daha başlamak istiyorum. Bütçe yok ama tanesi 2000 lira da olmasın. Koleksiyon önerilerinizi bekliyorum.

Gerçek araba koleksiyonu(!)🤣

Geri
Yukarı