Komodin nasıl kilitlenebilir?

saliholoji

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanlığı, Proje Genel Koordinatörlüğü
Merhaba,
Odamda ki mevcut olan ekte belirtilen komodini/çekmeceyi nasıl kilitleyebilirim?
Not: Yurt odası olduğu için vida atamıyorum, kendi kilit mekanizması yok ve zincir de üçünden geçirdim desem bu sefer çekince üçü birden açılıyor.

WhatsApp Image 2021-09-30 at 17.34.00.jpeg

Üçünü birden zincirle ama koyucağın eşyaları ortadaki çekmeceye koy.
O mantıklı ama çok eşyam var üçünü de kullanmak istiyorum zincire daha para vermedim o yüzden alternatif bakıyorum.
Türkiye linkini bulabilir misin?

O mantıklı ama çok eşyam var üçünü de kullanmak istiyorum zincire daha para vermedim o yüzden alternatif bakıyorum.

Türkiye linkini bulabilir misin?
Siz araştırın ama Türkiye'de olduğunu zannetmiyorum hocam. Manyetik yapışkanlı kilit olarak geçiyor , Koçtaşa falan sorabilirsiniz düşük ihtimal bunun benzeri bir şey olabilir. Bunu buldum hocam

İhtiyacın kadar büyük bir kilitlenebilir kutu alıp çift taraflı bant ile içine yapıştabilirsin. Sökmesi zor olacaktır fakat saç kurutması makinesi ile ısıtıp sökersin bir şekilde.

Merhaba,
Odamda ki mevcut olan ekte belirtilen komodini/çekmeceyi nasıl kilitleyebilirim?
Not: Yurt odası olduğu için vida atamıyorum, kendi kilit mekanizması yok ve zincir de üçünden geçirdim desem bu sefer çekince üçü birden açılıyor.

Eki Görüntüle 1177180
Kyk Yurdu mu özel yurt mu hocam?

Geri
Yukarı