Komşu çocuğu 100.000 plaketinizi kırsaydı ne yapardınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünya'daki bütün uydulara lazer sistemi yerleştirip, hepsini aynı anda olmayan çocuğun üstüne ateşlerdim. Öldürme tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar düşünün. Siz 3-4 yıl boyunca her gün emek vererek video çektiniz ve 100.000 plaketiniz geldi. Evinize bir komşu çocuğu gelecek ve haberiniz yok, siz de markete gidip video edit yaparken yemek içmek için bir şeyler alıyorsunuz, habersiz olarak aniden gelen komşu çocuğu var. Çocuklar ise öyle zıplayan Brawl Stars oynayan, 10 yaşında biri. Geldikten sonra aileniz sizin odanıza gönderdi bilgisayar oynar falan diye, çocukta öyle YouTube'da Brawl Stars videoları falan çekiyor kendi halinde, arkadaşlarına hava atmak için sizin odanızdaki 100.000 plaketinin fotosunu çekmeye çalışıyor. Almaya çalışırken plaketi düşürüyor ve plaket çiziliyor. Sonra bir şey olmamış gibi başka bir yere koyuyor umursamazlığından, siz eve gelince çocuk odanızı çok dağıtmış, bilgisayarınızda dosyaları karıştırıyor. Edit programını kapatmış, hesabınızdan oyunlara girmiş ve YouTube studionuza girip şifrelerinize vs. bakmaya çalışmış. Plaket çizilmiş ve kötü gözüküyor. Geldiğinizde bu davranışa sinirlenip (delirip) ailenize anlatmaya çalışıyorsunuz, onlar ise "o daha çocuk, yapar böyle şeyler" diyor ve iyice deliriyorsunuz, bu sırada çocuk hâlâ umursamaz şekilde odanızda zıplıyor, oynuyor bir şeyler yapıyor ve iyice sinirleniyorsunuz. Düşünün, 100.000 plaketi için 3-4 yıl uğraşıyorsunuz. Aralıksız video atıyorsunuz ve bir daha 100.000 plaketini almanız aynı kanalda çok zor, imkansız. Ne yapardınız?
C3D9ACEB-DCA3-4F2D-B8A6-30F3CE5A043F.jpeg

Bişey yapmazdım ya,alt tarafı çocuğu camdan atardım.

Yeni kanal açıyorum 100.000 hesaptan abone olmak zorundasın.

Çocuğun çıkmasını isterdim. Sonra da kiralık ev bulup oraya taşınırdım. Youtube'da 100 bin abonesi olan biri oldukça rahat geçinebilir.

Komşu çocuğu nasıl dövülür bilir misin? “önce sopayı alicaksın ters çevireceksin, kodunmu oturtacaksin, çıtır diye bir ses gelecek, anla ki komşu çocuğunu iyi dövmüşsündür”.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı