Komşu interneti Wi-Fi Gözükmeme Sorunu

Murattti

Kilopat
Daha fazla  
Evet herkese iyi günler. Kısaca olaya özet geçiyorum. Benim bilgisayarım masaüstü. Win 8.1 Enterprise yüklü. Wifi adaptörü aldım 1 yıl once ve 1 yıldır altimizdaki komsunun internetini kullanıyorum. Karısı izin verdi biliyor. Neyse dün gece internet kapandı yani kesildi. Bende uyudum uyandım telefonum onların wifisine baglanmıs acık bende o mutlulukla pc basına geçtim ne goriyim pc o wifiyi gormuyor listede yok. Cıldırdım evdeki tüm android teller o wifiyi goryor acık sifreside aynı ama pc acık wifi listesinde o wifiyi gormuyor. Geceden beri çıldırdım ne yapıcamı sasırdım telefondan modem arayüzünede giremiyorum belki ordan bisi olmuştur diye laptop da bulamımuyorum yardım edin bana. Eger burdanda bisi çıkmazsa formatlıcam PC'yi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisi > ağ bağdaştırıcıları > adaptör çıkıcak özelliklerden > gelişmiş sekmesinden "channel plan" var onu Israel yap. Bende de aynı sorun vardı böyle düzeltmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey yapmaya da, Çıldırmaya da hiç hakkın yok! Şımarıklık yapma! Karısı belli ki anlamıyor internetten izin vermiş, adam eve gelince senin yüzünden oyunda gecikme, izletide donma yaşamak istemiyor ki kesmiş. Sana lazım olan ve senin kullandığın bir şeyi, bir başkası (örneğin kardeşin) senden izinsiz birisine verse sen geri almaz mısın ? Eğer kesintisiz internet istiyorsan uygun tarifeler mevcut onlara gir.

Modem üzerinden MAC Engelleme ile bilgisayarını engellemiştir. Aynısı modemimdede var istediğim aygıtı engelleyebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı