Komşuların ISS firması nasıl öğrenilir?

Bellatrixx

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dostlar komşularım hangi firmadan internet alıyor öğrenmemin bir yolu var mıdır? Ankastre kutusundaki Telekom kağıtlarına baktım sadece benim dairedeki firmayı yazmışlar. Diğerlerinde firma yazmıyor.

Son düzenleme:
Dostlar komşularım hangi firmadan internet alıyor öğrenmemin bir yolu var mıdır? Ankastre kutusundaki Telekom kağıtlarına baktım sadece benim dairedeki firmayı yazmışlar. Diğerlerinde firma yazmıyor.
speedtest.net sitesinden ben bakıyordum. İnternetlerine bağlıysanız gösteriyor.

GigaFiber altyapısı getirtmeye çalışıyorum. Halihazırda TurkNet kullanan varsa onlarla iletişime geçip süreci hızlandırmak istiyorum. Gidip tek tek sormakla uğraşasım gelmedi açıkçası. Farklı bir yol varsa önce onu deneyeyim dedim.

Zaten GigaFiber farklı bir altyapı. VDSL varsa zaten Türk Telekom altyapısı. GigaFiber içinse mevki belirtip TurkNet kategorisine konu açabilirsiniz. Yetkili arkadaşlar yardımcı olur. Onlara direkt olarak bildirim gidiyor.

Zaten GigaFiber farklı bir altyapı. VDSL varsa zaten Türk Telekom altyapısı.

Biliyorum da bulunduğum bölge GigaFiber bölgesi. Ne kadar çok vaşvuru olursa gelme ihtimali o kadar artar. Türk Telekom'dan internet alan birini ikna etmek TurkNet'ten internet alan birini ikna etmekten daha zor. TurkNet kullananları tespit edebilirsem gidip konuşarak onları da başvurtacağım.

Anladım hocam. Konu açıp sorabilirsiniz. Hizmet gelirse zaten geçenler olacaktır.

Geri
Yukarı