Millenicom İSS Firması Nasıl?

Mert Arabacı

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Finans
2019 Mayıs ayında Millenicom'a geçme planım var. Kendileriyle görüştüm. Kendi evimde sadece Türk Telekom fiber internet altyapısı var başka bir altyapı yok maalesef. GPON adı verilen bir cihaz sitedeki tüm dairelerde var bende olduğu gibi. Bu cihaz ile 100 Mbps internet alabiliyorum. 90 Lira civarında ise bir ücret isteniyor bu paket için. Aramızda bu firmayı kullanan ya da yakını kullanmış bilgi sahibi olanımız var mı acaba?

2019 Mayıs ayında Millenicom'a geçme planım var. Kendileriyle görüştüm. Kendi evimde sadece Türk Telekom fiber internet altyapısı var başka bir altyapı yok maalesef. GPON adı verilen bir cihaz sitedeki tüm dairelerde var bende olduğu gibi. Bu cihaz ile 100 Mbps internet alabiliyorum. 90 Lira civarında ise bir ücret isteniyor bu paket için. Aramızda bu firmayı kullanan ya da yakını kullanmış bilgi sahibi olanımız var mı acaba?
Kardeşim ben 3 ay önce 69 tl lik pakete gectim
Benim ev de de ucran uca fiber dedikleri yapı var. Mpdem ücretsiz kullanıma sunuluyor. Altyapı ile de ilgili olabilir belki ama 3 ayda sedece 1 defa kopma yaşadım. Ve ping 9 civarında. Yani ben çok memnunum

Benim ev de de ucran uca fiber dedikleri yapı var. Mpdem ücretsiz kullanıma sunuluyor. Altyapı ile de ilgili olabilir belki ama 3 ayda sedece 1 defa kopma yaşadım. Ve ping 9 civarında. Yani ben çok memnunum
Bizimde alt yapi yakinda aktif olur direkt netspeed yada millenicom üyeliği baslatabilirmiyim türk telekom sıkıntı çıkarırmı.?

69 Liraya kaç MB hız alıyorsunuz? Bağlantı vs nasıl hallediyorlar? Taahhütlü mü sizinki ayrıca?

69 Liraya kaç MB hız alıyorsunuz? Bağlantı vs nasıl hallediyorlar? Taahhütlü mü sizinki ayrıca?
Benimki taahhütsüz ve 35 mb paketidir.
Ve hızım 37 mps altına hiç düşmedi
Belki de altyapımız sağlam ondandır emin değilim
Dediğim gibi benim evde fiber uç bağlantısı var.
Ve uctan uca dedikleri sistemde modemi ücretsiz kullanıma sunuyorlar.
İptal ederseniz geri kutusuyla kargolamak gerekiyor tabi.
Modemi getirenler hatta T Telekom çalışanıydı.
Bağlantım 1.5 günde yapıldı.
Whatsaptan iletişim kurmuştum.
Ancak bu firmanın taahhütlü paketini alacakların bedellere iyi bakması lazım. Yani taahhüt bozmak acayip pahalıya patlayabilir gibi.
O yüzden ben özellikle taahhütsüz seçmiştim

Benimki taahhütsüz ve 35 mb paketidir.
Ve hızım 37 mps altına hiç düşmedi
Belki de altyapımız sağlam ondandır emin değilim
Dediğim gibi benim evde fiber uç bağlantısı var.
Ve uctan uca dedikleri sistemde modemi ücretsiz kullanıma sunuyorlar.
İptal ederseniz geri kutusuyla kargolamak gerekiyor tabi.
Modemi getirenler hatta T Telekom çalışanıydı.
Bağlantım 1.5 günde yapıldı.
Whatsaptan iletişim kurmuştum.
Ancak bu firmanın taahhütlü paketini alacakların bedellere iyi bakması lazım. Yani taahhüt bozmak acayip pahalıya patlayabilir gibi.
O yüzden ben özellikle taahhütsüz seçmiştim

Evet bende taahhütsüz olarak alacağım 100 MB paketini fiber olarak. Yani akıllarda sorular tabi. Zamanında TürkNet içinde bu tür sorular dolanıyordu ama ben cidden bu firmayı yeni duydum. Altyapıyı Telekomdan alıyorlarmış bana demeleri öyle keza size de Telekom çalışanı gelmiş. Ama işte hizmet ne olacak orası muamma şuanlık. Telefonda beni bağlamıştı aslında ama 5 ay taahhütüm var hala :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı