Komşum neyi deliyor olabilir?

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hocam bir insan yaklaşık 3.5 saattir en fazla 10 kez (en uzunu 2 sn) durarak neyi deliyor olabilir? Tamam tadilar vs bir şeyler yapıyor olabilirsin ama aklım almıyor. Bu kadar uzun süre neyin deliğini açıyorsun güzel kardeşim? Yazlıktaki evin duvarını yıkmak için yıkacağımız yerin etrafına delikler açmıştık zayıflasın diye yaklaşık 150 delik. Bahsettiğim duvar 1.5 karış vs o bile 1 saat almadı. Kafayı yiyeceğim gerçekten. Merak ediyorum o matkabı kafam dışında neyi delmek için kuıllanıyorsun?

Eve yeni taşınmış ve yerleşiyor olabilir. Bir de mutfak dolapları ile uğraşıyorsa o da çok uzun sürer.

Hocam bir insan yaklaşık 3.5 saattir en fazla 10 kez (en uzunu 2 sn) durarak neyi deliyor olabilir? Tamam tadilar vs bir şeyler yapıyor olabilirsin ama aklım almıyor. Bu kadar uzun süre neyin deliğini açıyorsun güzel kardeşim? Yazlıktaki evin duvarını yıkmak için yıkacağımız yerin etrafına delikler açmıştık zayıflasın diye yaklaşık 150 delik. Bahsettiğim duvar 1.5 karış vs o bile 1 saat almadı. Kafayı yiyeceğim gerçekten. Merak ediyorum o matkabı kafam dışında neyi delmek için kuıllanıyorsun?
Kablo çekmek için belli yerlere kablo sabitleyici plastik apartlar yerleştirecektir onun için yer deliyordur.

Gidip sorun. Çok cins şeyler çıkıyor.

Bizim bir tanesi tak tak vuruyordu. Her seferinde bir çivi caksa evdeki tüm duvarlara şu çivilere ip geçirilerek yapılan resimlerden yapılırdı. O derece.
Bie gün gidip çaldım kapıyı. Çevir kiriyormus beyefendi. Sanarsın güllüoğlu unlu mamulleri anonim şirketi kurucu ortağı. Nutella bu kadar fındık kirmiyor yahu.
Bir daha yaparsan kafanı kırarım, git alet al dedim. O günden beri o ses yok.

Mutfak dolabı bölümü vb. şeyler uzun sürüyor. Belki televizyon ünitesi falan yapıyor olabilir. Acemi ise uzun sürüyordur doğal olarak.

WC'den geldiğinden tamamen eminim dolapları da dışarı taşımışlar muhtemelen öyle bir şey ama sökersin biter kardeşim. Ben de evvelinden az dolap sökmedim.

Komşuna sormayı denedin mi?

Efendimiz ya kendi matkap sesinden beni duyamıyor ya da duymazdan geliyor. Açmadı kapıyı numarası da yok.

Kablo çekmek için belli yerlere kablo sabitleyici plastik apartlar yerleştirecektir onun için yer deliyordur.

Hocam ufak u şeklindeki şeyler dışında aklıma kablo sabitleyici bir şey gelmiyor, onun içinde matkap lazım değil. Lakin yeri değişmiyor aynı yerden sürekli WC'den. Sanki matkabı duvara sabitlemiş aynı yerde aynı sesi yapıyor.

Muhtemelen WC tadilata vs aldı ama insan açar kapıyı veya öncesinden uyarır vs. saçma sapan işler ya...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı