Komşumuz bize arka bahçede top oynatmıyor

MrLonax

Centipat
Daha fazla  
Ne zaman top oynamaya çıksak bize bahçede top oynatmıyorlar. Üstelik ailelerimizle aramızı bozuyorlar. Oynayacak 3 yer var. Yolda arabalar var, ara sokakta da aynı şekilde. Bahçede de oynayamıyoruz. Nasıl oynayabiliriz?

"Burası hepimizin bahçesi, burayı futbol oynamak için kullanmak istiyoruz. Keyfimizi kaçırdığınız yetmiyor gibi ailelerimizle de aramızı bozuyorsunuz, bu binada oturuyorsak burada top oynayabiliriz, hakkımız." gibi şeyler söyleyin.

Ne zaman top oynamaya çıksak bize bahçede top oynatmıyorlar. Üstelik ailelerimizle aramızı bozuyorlar. Oynayacak 3 yer var. Yolda arabalar var, ara sokakta da aynı şekilde. Bahçede de oynayamıyoruz. Nasıl oynayabiliriz?

Ortak kullanım alanı olduğu için eğer etrafa zarar vermiyorsanız yasal olarak oynayabilirsiniz polisi ararım falan deyin.

Kanka bence onu da davet edin alıştırın aranıza alın yumuşar belki.

Hayatımda böyle muazzam taktik görmedim. Adam kendisi oynamadığı için kıskaniyordu zaten bunları ondan oynatmıyordu.

Hukuksal afili bir şeyler söyleyin. Anayasanın bana bilmemne maddesinin bilmemne fıkrasının verdiği hakla oynuyoruz falan de.

Kimseyi rahatsız etmeden oynayın. Bizim burda da var sabahtan akşama kadar ses çıkartıyorlar (çoğu gün) . Rahatsız ederek oynuyorsanız gayrette haklılar.

Hayatımda böyle muazzam taktik görmedim. Adam kendisi oynamadığı için kıskaniyordu zaten bunları ondan oynatmıyordu.

Hukuksal afili bir şeyler söyleyin. Anayasanın bana bilmemne maddesinin bilmemne fıkrasının verdiği hakla oynuyoruz falan de.
Komşuda onlara söylesin bu maddenin şu fıkrasının verdiği hakka dayanarak diye sonra döngü olsun

Yuksek ihtimalle ses yapiyorsunuz, komsu haklidir. 2. durumda ise, aileniz ve komsu olmayan sebeplerden dolayi size kiziyordur.

Yuksek ihtimalle ses yapiyorsunuz, komsu haklidir. 2. durumda ise, aileniz ve komsu olmayan sebeplerden dolayi size kiziyordur.

Ses çıkarmıyoruz biz oynamaya başladığımız an çamaşır seriyorlar oynatmıyorlar 1 saat oynuyoruz 1 saat sonra sermiyor.(2 adet balkonları var)

Yeni konular

Geri
Yukarı