Komşunun çocuğu arabamı çizmiş

Arabayı boyatmayı geçtim ileride bu arabada değer kaybı da olacak. Onu nasıl halledeceğiz bakalım. Mahkemeye versek 3 sene uğraş dur. Ne yapacağım bilmiyorum.

Ailesinin karşılayacağını düşünmüyorum bayağı bir arabayı çizmiş çünkü. Geçmiş olsun. Servise falan götürüp bir sorgulayın hocam.

Arabayı boyatmayı geçtim ileride bu arabada değer kaybı da olacak. Onu nasıl halledeceğiz bakalım. Mahkemeye versek 3 sene uğraş dur. Ne yapacağım bilmiyorum.

Bir olay daha anlatayım. Geçen sene ablamın oğlunun sünnet düğünü vardı. Eniştem arkadaşından araba emanet alıyor düğün arabası yapmak için. Mercedes CLS 350 aracı süsletiyor evin önüne getiriyor. Düğüne gelen çocuklar eline taşı alıyor arabayı çizerek daha iyi süslemek istiyor :D Emanet arabayı çizmişlerdi.

Bir olay daha anlatayım. Geçen sene ablamın oğlunun sünnet düğünü vardı. Eniştem arkadaşından araba emanet alıyor düğün arabası yapmak için. Mercedes CLS 350 aracı süsletiyor evin önüne getiriyor. Düğüne gelen çocuklar eline taşı alıyor arabayı çizerek daha iyi süslemek istiyor :D Emanet arabayı çizmişlerdi.

Eniştenin arkadaşı ne yaptı? Şikayetçi falan oldu mu?

Araclarin fotograflarını çek, boyanırkende çek. Satarken söyleyeceksin böyle böyle oldu diye. Boya var diye fiyat kırma işi ülkeye tamamen galericilerin cahil halkı düdükleme stratejisi üzerinden gelişmiş bir şey. Başka ülkelerde tamponu değişti boya yapıldı diye değer düşme durumu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı