Komşunun çocuğu arabamı çizmiş

Vallahi okurken elim ayağım titredi. Çizikleri gidermek için ayrı, değer kaybı için ayrı para isteyin. Bu resmen rezillik. Eğer vermezlerse polis, mahkeme, Avrupa insan hakları her yere başvurun.

Eniştenin arkadaşı ne yaptı? Şikayetçi falan oldu mu?
Ben başka şehirdeyim onlar Ankara'da. Olayın akıbetini bilmiyorum. Adamın içine doğmuş ama, siz yıkarken çizersiniz ben yıkatıp getireyim demiş, adam oto kuaförde yıkatıp veriyor enişteme :D Olaya bak ya :D

Araclarin fotograflarını çek, boyanırkende çek. Satarken söyleyeceksin böyle böyle oldu diye. Boya var diye fiyat kırma işi ülkeye tamamen galericilerin cahil halkı düdükleme stratejisi üzerinden gelişmiş bir şey. Başka ülkelerde tamponu değişti boya yapıldı diye değer düşme durumu yok.
Bu konunun linkini de satarken verebilir aslında.

Bu konunun linkini de satarken verebilir aslında.
Kayıt ve kanit niteliği olmaz, fotoğrafları gösterse yeter satarken.
Sonuçta boydan boya ya çocuk çizer ya da eski sevgilisi çizer.

Yine de maşallah diyelim harita çizmişler arabaya.

Ben küçükken benim arkadaşta ticari bir arabayı tebeşirle kelebek çizmişti, o geldi aklıma şimdi.
Yapma etme demiştim ama çocuk şımarık olduktan sonra nafile. Sonradan çocuğun babasıyla araba sahibi konuşmuştu.

Kayıt ve kanit niteliği olmaz, fotoğrafları gösterse yeter satarken.
Sonuçta boydan boya ya çocuk çizer ya da eski sevgilisi çizer.

Yine de maşallah diyelim harita çizmişler arabaya.

Ben küçükken benim arkadaşta ticari bir arabayı tebeşirle kelebek çizmişti, o geldi aklıma şimdi.
Yapma etme demiştim ama çocuk şımarık olduktan sonra nafile. Sonradan çocuğun babasıyla araba sahibi konuşmuştu.
Haklısınız. Size de katılıyorum. Bu suistimal edilebilecek bir olay. Belki kendisi çizdi ama çocuk diye yalan atılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı