Kong mu alır Godzilla mı?

Hocam benim anlamadığım nokta dünyada bir tane Godzilla yokmu? Nasıl Mecha Godzilla ile normal Godzilla ayrı kişiler? Ben yanlış hatırlamıyorsam Godzilla diğer yaratıklardan hasar aldığı için basesine gidiyordu. Sonra bir ekip buna atom bombası atıp buna buff veriyordu. Sonra buda mecha olup 3 kafalı yaratığı yeniyordu.
Hocam ben ayrı kişiler diye biliyorum. Hatta bu ikilinin vs. bile vardı. Ve insan yapımı diye biliyorum. Evet öyleymiş şimdi baktım tanımı buydu. Mechagodzilla, ilk kez 1974 yapımı Godzilla vs. İlk görünümünde Mechagodzilla, Godzilla ile yüzleşen dünya dışı bir kötü adam olarak tasvir edilir. Sonraki yinelemelerde, Mechagodzilla genellikle Japonya'yı Godzilla'dan korumak için tasarlanmış insan yapımı bir silah olarak tasvir edilir. Hatta şimdi izlerken gördüm. 1.50 de gözden kaçırdığımız bir şey onu kışkırtıyor diyor. Bu da daha da destekliyor teorimi. Hatta şimdi hatırladım Mecha Godzillayı Japonlar tasarladığı için adı Mecha Godzilla değil Mecha Gojiraydı.

Son düzenleme:
Hocam ben ayrı kişiler diye biliyorum. Hatta bu ikilinin vs. bile vardı. Ve insan yapımı diye biliyorum. Evet öyleymiş şimdi baktım tanımı buydu. Mechagodzilla, ilk kez 1974 yapımı Godzilla vs. İlk görünümünde Mechagodzilla, Godzilla ile yüzleşen dünya dışı bir kötü adam olarak tasvir edilir. Sonraki yinelemelerde, Mechagodzilla genellikle Japonya'yı Godzilla'dan korumak için tasarlanmış insan yapımı bir silah olarak tasvir edilir. Hatta şimdi izlerken gördüm. 1.50 de gözden kaçırdığımız bir şey onu kışkırtıyor diyor. Bu da daha da destekliyor teorimi. Hatta şimdi hatırladım Mecha Godzillayı Japonlar tasarladığı için adı Mecha Godzilla değil Mecha Gojiraydı.
İnsan yapımı silah olarak söylemeniz mantıklı geldi. Eğer iki ayrı kişi olursa saçma olur çünkü önceki filmde tekti. Teorileriniz mantıklı bence.

İnsan yapımı silah olarak söylemeniz mantıklı geldi. Eğer iki ayrı kişi olursa saçma olur çünkü önceki filmde tekti. Teorileriniz mantıklı bence.
Yani Mecha Godzilla Japonlar tarafından tasarlandı ya. Filmin bir kısmında da yine japonyayı görüyoruz. Bir bağlantısı var mutlaka ama tam çözemedim. Bu arada teşekkür ederim 🥰

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu ne abi? Adam gemiye oturmuş ya. Çıldıracağım yarısını kesmişler resmen.

Godzilla küçülmedi kong büyüdü, zaten bir 2017'deki filme bak bir şimdiki filme kong bayağı yaşlanmış. Ve şu an kong 100 metre godzilla 118.
Peki hulk gerçek mi sence?

Hocam bunu neden yapıyorlar ki scorpion- sub-Zero veya Batman-superman de bu yok ne gereği vardı ki şimdi ayrıca o nükleer gücü emen sopa ne Allah aşkına?

Bunu insanların üstüne mi salacaklar?

Onun sopa olduğunu düşünmüyorum, kongun baltası bence o. Tam olarak net gözükmemiş ama kongun baltasına bayağı benziyor. Bence o kongun baltası. Sopa değil yani sopaya benzer bir halimi var :D

Geri
Yukarı